Yapı Kredi Bankası Pos Destek Hattı

Yapı Kredi Bankası Pos Destek Hattı
Yapı Kredi Bankası Pos Destek Hattı

Yapı Kredi Pos Destek Hattı

Yapı Kredi Bankası, Türkiye’deki ilk POS altyapısını kurmuştur. Dolayısıyla günümüzde en yaygın olarak POS cihazının kullanıldığı banka, Yapı Kredi Bankası’dır. İlk POS altyapısını kurması sebebiyle müşterilerine, birçok avantaj sağlamaktadır.

Yapı Kredi’nin POS cihazları konusunda sağladığı avantajlardan biri, bu cihazları sigortalamasıdır. Müşteriye satılan POS cihazları Yazarkasa POS ve POS olarak sigortalanır. Böylelikle hem POS cihazı hem de müşteri, cihazlarda yaşanılacak her türlü olumsuz ve riskli duruma karşı güvence altına alınmış oluyor.

Yapı Kredi POS cihazlarına dair herhangi bir bilgi almak istiyor veya cihazla ilgili yaşadığınız soruna çözüm bulmak istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası POS destek hattını arayarak veya kurumsal internet bankacılığı üzerinden her türlü yardımı alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Pos Destek Hattı İletişim Bilgileri

Yapı Kredi Bankası POS destek internet sitesi: https://www.yapikredipos.com.tr

Yapı Kredi Bankası Pos Destek Telefon Numarası

Yapı Kredi POS destek hattı çağrı merkezi numarası:  444 0 448

Yapı Kredi müşterileri, yukarıdaki numaraları arayarak, 7/24 her saatte müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve sorunlarına çözüm bulabilir, hızlı destek alabilir. Hizmet konusunda süre sınırı yoktur. Günün her saati, istenilen yerden ve istenilen her saatte 444 0 448 numaraya ulaşarak yardım alınabilir.

Yapı Kredi POS destek hattında verilen desteklerden en genel olanları şunlardır; POS cihazı kullanımına dair genel bilgiler, kayıp veya çalıntı POS bildirimleri, POS güvenliği hakkında bilgiler, provizyon talepleri, POS arıza ve destek işlemleri, sanal POS başvurusu yapma (önbaşvuru), POS hakkında kampanya bilgilendirmeleri, ortak POS kullanımı (ortak posa geçiş veya ortak postan ayrılmak), sarf malzeme talepleri (pos rulosu, sticker, kampanya afiş talepleri vb.), gün sonu detay incelemeleri, POS ekstre talepleri (aylık), firmanın iletişim bilgilerinin güncellenmesi, Code 10 bildirimleri, Raportal kullanımı konusunda yardım almak, firmanızın çalışma şartları hakkında bilgilendirme almak. Bu soruların cevaplarına müşteri hizmetleri Yapı Kredi Bankası POS destek hattını arayarak ulaşabildiğiniz gibi, .www.yapikredipos.com.tr adlı, Yapı Kredi’nin kendi internet sitesine girerek, Üye İşyeri ve Provizyon destek hattı “sıkça sorulan sorular” kısmından da kolay ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Bu genel sorunlar harici, herhangi başka bir sorununuz olursa da, Yapı Kredi POS destek hattını arayarak, istediğiniz konu hakkında bilgi alabilir, cihazlarınızla ilgili yaşadığınız problemler hakkında destek alabilirsiniz.

Yorum yapın