Evde Kına Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi
Evde Kına Paketleme İşi

Maddi zorluklar nedeniyle birçok kişi aile bütçesini artırmak için evde fazladan iş yapmayı tercih edenlerin sayısı oldukça fazladır. Evde yapılabilecek birçok iş modeli vardır. Bu model ile ek iş konusunda bir aile şirketine sahip olabilirsiniz. Ambalaj ve paketleme çalışması özellikle ev hanımları tarafından sıkça tercih eder. Çünkü bu tür paketleme işleri oldukça kolaydır ve ek iş sağlayan şirketler yüksek ücretler ödemek zorundadır.
Evde kına paketleme işi en yaygın tercih edilen işlerden biridir. Kına paketleme yapmak kolaydır ve kadınlar kına kokusunu sevdikleri için bundan hoşlanırlar.

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Başka bir işveren sizden toz kına torbası getirmenizi ve belli bir oranda şeffaf ambalaja koymanızı isteyecektir. Kınayı küçük boyutlu bardaklara koyarsınız; bu sayede istenilen ölçeğe ulaşmanızı ve paketleme işlemini tamamlamanızı sağlar. Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra kınayı hazırlanan küçük karton ambalaja yerleştireceksiniz. Benzer şekilde kartonu düzenli olarak büyük paketler halinde paketleyerek kına paketleme işini tamamen tamamlamış olursunuz.
Şirket temsilcisi size ambalajlama işi için bazı yararlı prosedürleri anlatacak ve size gösterecektir. Ayrıca size evde kına paketleme işi yapmak için ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri sağlayacaktır.

Bu malzemeler:
Şeffaf ambalaj
Karton kutu ambalajı
Ambalaj tutkalı
Paket
Bant
Maket bıçağı
Kına ölçü kabı

Evde Kına Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Diğer şirketler size günlük, aylık veya haftalık olarak ödeme yapabilir. Bu durum firmadan firmaya değişmektedir. Genellikle kına paketleme işi kutu başına 50 kuruş verir. Her gün yaklaşık 150-200 kutu paketlerseniz 75 TL veya 100 TL kazanabilirsiniz. Bu demek oluyor ki her ay kına paketleme işinden 2250 TL veya 3000 TL kazanacaksınız.
Bazı şirketler, iş bittikten sonra maaşınızı elden olarak önceden ödeyecektir. Bazı şirketler haftalık veya aylık elden ödeme yapar. Banka havalesi ile ödeme almak istiyorsanız işin başında firma yetkililerine bilgi vermelisiniz. Evde kına paketleme işi kazancı öğrenciler, ev hanımları, emekliler için oldukça idealdir.

Evde Kına Paketleme İşi Hangi Firmalar Veriyor?

Evde kına paketleme işi yapmak için firmalar daha çok büyük şehirlerde olmakla birlikte; kimi zaman küçük şehirlerde de bulunmaktadır. Ayrıca büyük şehirler, diğer şehirlerde yaşayan ve evde kına paketleme işi yapmak isteyenler için kargo ile iş gönderimi yapmaktadır. Bu sayede farklı bir ilde yaşıyorsanız da evde kına paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçerek bu işi yapabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi Verenler Telefon Numarası Nedir?

Evde kına paketleme işi yapan firmaların güncel ilanlarını takip etmek için siz de sayfamızı takip edebilirsiniz. Sayfamızda yer alan ilanları anlık olarak takip ederek bu işi yaparak para kazanma ihtimaliniz artar. Aynı zamanda daha kolay bir şekilde başvuru formuna ulaşabilirsiniz.
Ek gelir elde etmek için evde kına paketleme işi verenler iletişim bilgilerine sitemizden ulaşabilir veya bu firmaların sizinle iletişime geçmesi için başvuru formlarını doldurabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evde kına paketleme işine başvurmak için kullanıcılar kına paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçebilir. Bu firmaların başvuru formları bulunmaktadır. İşi yapmak isteyen adaylar bu başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmalıdır. Bu başvuru formunu dolduran kişiler, kına paketleme işi veren firmanın yoğunluğuna göre en kısa zamanda geri dönüş alacaklardır.

Evde kına paketleme işi başvuru için kişiler direkt firmayı arayarak ulaşabilir, bizzat gidebilir veya internet siteleri üzerinden başvuru yapabilir. Bu sayede daha geniş bir başvuru yelpazesi sunarak herkesin bu işe ulaşmasını sağlar.

Kına paketleme işi veren firmaların ne kadar büyük olduğuna bağlı olarak bu firmalar için evde kına paketleme yapan kişilerin sayısı daha fazladır. Yani büyük bir kına paketleme firmasında çalışma ihtimali daha yüksektir. Aynı zamanda bu firmalar daha çok büyük şehirlerde yer alır.

Evde kına paketleme işi başvuru Formunu eksiksiz doldurur ve başvurunuzu gönderirseniz, ek çalışmayı sunan şirket başvurunuzu inceleyecek ve değerlendirecektir. İş yükü ve personel ihtiyacına bağlı olarak en kısa sürede size geri dönecekler ve adres bilgilerinizi isteyeceklerdir.

Sizde evde ek iş arıyorum diyorsanız evde yapabileceğiniz diğer evde ek işler için  evde ek işler facebook sayfasını  ve web sitemizi takip etmeyi unutma !

Evde kına paketleme işine aşağıdan başvuru yapabilirsiniz.

Piyasada iş vermeden sizden kapora, teminat ve benzeri adlar altında para isteyen dolandırıcılar bulunmaktadır. Kimseye her ne adla olursa olsun ödeme yapmayın !

 

“Evde Kına Paketleme İşi” üzerine bir yorum

Yorum yapın