Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetleri

Yapı Kredi Bankası çağrı merkezi sistemiyle, telefon bankacılığı veya müşteri temsil sistemi sunuluyor. Hem bankacılık işlemlerini telefon bankacılığından kolaylıkla yapmak hem de müşteri temsilcisiyle iletişim sağlamak için Yapı Kredi 0850 222 0 444 numaralı telefondan hizmet veriyor.

Yurt içinde tüm sabit hatlardan ve GSM operatörlerinden müşteri hizmetleri numarasına erişim sağlanabilir. Ayrıca mobil ve internet bankacılığı sistemlerinden de bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetleri sunuluyor.

Yapı Kredi Bankası Telefon Bankacılığı

Yapı Kredi Bankası, sesli yanıt sistemi ile hızlı ve kolay işlem seçenekleri sunuyor. Telefon bankacılığı sisteminden yararlanmak ve günün her anı bankacılık işlemlerini yapmak için kullanılan telefon numarasının sisteme kaydedilmesi gereklidir. Banka veri tabanına kaydedilen cep telefon numarası ile 7/24 bankacılık işlemleri yapılabilir.

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri 444 0 444 veya 0850 222 0 444 numaralı hatlardan hizmet veriyor. Telefon bankacılığı menüsü ile hem sesli yanıt sisteminden hem tuşlama menüsünden işlem yapılabilir. İşlemlerin kolaylıkla yapılabilmesi için ‘’Tek Şifre’’ uygulaması sunuluyor. Ayrıca Yapı Kredi internet sayfasından ‘’Hangi Şifre Nasıl Alınır, Nasıl Değiştirilir’’ bölümü ile tüm bankacılık işlemlerinin daha kolay ve hızlı şekilde yapılması sağlanıyor.

Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığı

www.yapikredi.com.tr web adresiyle Yapı Kredi Bankası, internet bankacılığı sistemine erişim sağlanıyor. Sayfanın sağ üst kısmında bulunan ‘’İnternet Bankacılığı’’ butonuna tıklayarak, sisteme giriş sağlanabilir. Bireysel veya Kurumsal bankacılık işlemlerinin tamamı, alınan internet şifresi ile hızlı ve kolay şekilde yapılabilir.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı sistemine giriş yapmak için T.C kimlik numarası veya müşteri numarası ile giriş yapılabilir. Sistemde şifre yenileme seçeneği bulunmaktadır. İnternet sayfasından müşteri temsil sistemine erişmek içinse ‘’İletişim’’ bölümünde sunulan e-posta linkine tıklayarak erişim sağlanabilir.

Fatura işlemleri, otomatik ödeme işlemleri, transferler, bakiye sorgulama, kredi kartı ekstre bilgisi, yatırım ve döviz işlemleri, sigortacılık ve emeklilik işlemleri gibi pek çok bankacılık işlemi hızlı ve kolay şekilde yapılabilir.

Yapı Kredi Bankası Mobil Bankacılık

Yapı Kredi internet sayfasından ‘’Mobil Bankacılık’’ sekmesine tıklayarak, uygulama linkine hızlı erişim sağlanabilir. Kullanılan mobil cihaza göre IOS, Windows veya Android sanal mağazalarından mobil uygulama, ücretsiz olarak indirilebilir.

Mobil Bankacılık sistemine giriş yapmak için öncelikle tek kullanımlık şifre ile işlem sağlanabilir. Yapı Kredi Bankası mobil bank sistemine T.C kimlik numarası ve mobil şifre ile 7/24 giriş yapılabilir ve tüm bankacılık hizmetlerinden yararlanım sağlanabilir.

Bireysel ve kurumsal bankacılık işlemleri, havale, EFT, SWIFT işlemleri, yatırım- birikim ve hisse senedi işlemleri, döviz alım- satım ve transfer işlemleri, kredi başvuruları ve ödeme işlemleri, banka hesap veya kredi kartı başvuru, ödeme ve sorgulama işlemleri gibi pek çok bireysel bankacılık işlemleri ile kesintisiz hizmet sunuluyor.

Yorum yapın