Yapı Kredi Bankası Kredi Kartları ve Kart Ücretleri

Ülkemizdeki bankacılık sektörü sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve bu sayede müşterilerin her geçen gün daha teknolojik bir hal alması sağlanmaktadır. Özellikle 1944 yılında kurulan ve 2018 itibariyle Türkiye’nin 4. Büyük bankası olarak kabul edilen Yapı Kredi Bankası, finans sektörüne ve müşterilerine inanılmaz büyük katkılar sağlamıştır.

En güncel teknolojik hamleleri müşterilerine sunan Yapı Kredi Bankası, aynı zamanda karlılık anlamında da müşterilerinin yararlanacağı birçok farklı kampanya sunmaktadır. Son yıllarda müşteriler tarafından Yapı Kredi Bankasına yöneltilen en önemli taleplerden ve isteklerden bir tanesi ise kredi ve banka kartları konusunda olmuştur. Yapı Kredi Bankası da kendi portföyünde birçok farklı kart çıkartmış ve bu sayede müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı adımlar uygulanmasını sağlamıştır.

Kredi kartlarının kullanımında önemli bir rol oynayan POS cihazları ise Yapı Kredi Bankası tarafından yenilenmiş ve bu sayede kredi kartlarının temassız kullanma özelliğinin kullanılmasının önünde bir engel kalmamıştır. Her yeni kredi kartına özel avantajların olduğu Yapı Kredi Bankası kartlarında, genel olarak önemli iş yerleri ve firmalar ile anlaşmalar, Yapı Kredi müşterilerine özel olarak tanımlanmıştır. Bu sayede Yapı Kredi Bankası kredi kartları kullanarak, harcayarak da kazanmak mümkün hale getirilmiştir. Bu kredi kartları üzerinden yapılacak işlemler ise mobil uygulamalar, internet bankacılığı, ATM cihazları ve müşteri hizmetleri üzerinden rahatlıkla gerçekleştirilebilir.

Yapı Kredi Worldcard Kredi Kartı

Her 1000 TL harcama için belirli oranda kredi harcama puanı veren Yapı Kredi Worldcard, aynı zamanda 200 binden fazla işyeri ile de anlaşmalı şekilde çalışmaktadır. Yapı Kredi Worldcard fırsatından yararlanmak isteyen müşterilerin yıllık ödeyeceği ücret ise 104 TL olarak belirlenmiştir.

Yapı Kredi Worldcard Gold Kredi Kartı

Yapı Kredi Worldcard sisteminin bir kat daha fazla bonus veren kısmı olan bu kredi kartında, genel olarak ödenecek olan yılık kart aidat ücreti 117 TL’dir. Bu sayede Yapı Kredi müşterileri daha çok puan kazanacaktır.

Yapı Kredi Adios Kredi Kartı

Aşamalı olarak kazanmaya avantaj sağlayan Yapı Kredi Adios kredi kartının yıllık ücreti ise 137 TL’dir.

Yorum yapın