Vatan Bilgisayar Odeabank Kredisi ile Telefon Nasıl Alınır ?

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredisi ile Telefon Nasıl Alınır
Vatan Bilgisayar Odeabank Kredisi ile Telefon Nasıl Alınır

Odeabank Cep Telefonu Kredisi İle Vatan Bilgisayar’dan 12 Taksitle Alma İmkanı

Bu yazımızda Vatan Bilgisayar’dan Odeabank kredisi ile telefon nasıl alınır sorusunun cevabı üzerinde duracağız.

Vatan Bilgisayar’dan akıllı cep telefonu almak isteyenler için Odeabank cep telefonu kredisi kullanarak, 12 ay vadeli fırsattan yararlanabilirler. Vadeli cihaz kampanyası için Vatan Bilgisayar mağazalarında bulunan Odeabank müşteri temsilcileriyle görüşme yapılarak, anında kredi kullanımı sağlanabilir. Peki, Vatan Bilgisayar kredisi ne kadar?

Vatan Bilgisayar Odeabank Cep Telefon Kredisi Nasıl Alınır ?

Vatan Bilgisayar’dan odeabank cep telefonu kredisi, müşterinin kredi notuna göre belirleniyor. Telefon almak isteyen kişiler, mağazada görevli bulunan Odeabank yetkilisiyle doğrudan görüşerek kredi formlarını doldurabilir ve cep telefonunu anında alabilirler.

Ancak telefon için verilen kredinin miktarını öğrenmek için SMS ile sorgulama yapılmaktadır. Vatan Bilgisayar telefon kredisi için sunulan SMS hattı 8444 olarak belirlenmiştir.

Odeabank cep telefonu kredisi kullanımı için;

  • VATAN yazıp bir boşluk bırakarak T.C kimlik numarası bir boşluk telefonun fiyatı yazılır ve 8444’e SMS gönderilir.

Alınmak istenen cep telefonunun fiyatına göre verilen kredide, hemen onay sağlanmaktadır. Şayet kredi puanınız yüksek ve herhangi bir risk teşkil etmiyor ise Odeabank kredi ön onayı anında verilmektedir.

Telefonu almak için Vatan Bilgisayara görevlisine mesajı ileterek, telefon alımı sağlanabilir. Odeabank görevlisi mağaza içerisindeyse, kredi formlarını hızlı şekilde doldurarak ve herhangi bir ödemeye gerek olmadan kredi kullanımı sağlanabilir.

Vatan Bilgisayar Odeabank Cep Telefon Kredisi Başvuru

Odeabank müşterileri için sunulan anında odeabank cep telefonu kredisinden, banka müşterisi olmayanlarda yararlanabilmektedir. Vatan Bilgisayar cep telefonu kredisi için 8444’e gönderilen SMS onayı ile akıllı cihaz kampanyalarından yararlanım sağlanmaktadır.

Ancak Odeabank görevlisinin Vatan Bilgisayara mağazalarında olmadığı durumlarda, SMS onayı ile birlikte Odeabank şubesine gitmek gereklidir. Bankada yapılan kredi sözleşmesi ile Vatan Bilgisayara telefon alımı sağlanabilir.

Vatan Bilgisayar Odeabank Cep Telefon Kredisi Faiz Oranı

Odeabank cep telefonu kredisi ile Vatan Bilgisayar’dan cep telefonu almak isteyenler için 12 ay vadeli kredi kampanyası sunuluyor. Akıllı cihaz kampanyası aylık %3,9 faiz oranıyla verilmektedir. Vatan telefon kredisinden yararlanmak ve istedikleri cep telefonunu almak isteyenler, SMS numarasını kullanarak başvuru yapabilirler.

12 ay taksitle alınan akıllı cihaz yüzde 3.9 faiz oranıyla sunuluyor. Dolayısıyla alınmak istenen cep telefonunun fiyatına göre kredi faiz toplam tutarı hesaplanabilir.

Yorum yapın