Vakıfbank Satılık Araçlar

Vakıfbank, ipotekli araçların satış sistemiyle haczedilen yüzlerce aracın satışını sunuyor. Banka borçlularının, ödemelerini yapmaması veya farklı borçluluk nedenleri ile haczedilen araçlar, bankanın internet sayfası üzerinden satışa sunulmaktadır.

www.vakifbankarac.intengo.com.tr web adresinden sunulan yüzlerce araç, binek otolardan kamyonlara, otobüslerden minibüslere dek farkı marka ve modellerde sunulmaktadır.

Vakıfbank Araç Satış Sistemi

Bankanın sunduğu hacizli araç satış sistemi, açık artırma usulünde yapılmaktadır. Vakıfbank tarafından belirlenen fiyatlar, online sistem üzerinden sunuluyor ve alıcı olmak isteyenler fiyat tekliflerine göre pazarlığa dahil olabiliyor.

Oldukça ekonomik olarak satışa sunulan araçlar, hacizli oldukları için diğer sistemlerde de olduğu gibi fazla talep gösterilmemektedir. Özellikle Türk toplumunda haczedilerek alınan araçlar, gayrimenkuller ne kadar ekonomikte olsa değerlendirilmez.

İpotekten ötürü veya hacizden ötürü el konulmuş araçlar, genellikle oto tamircileri, ikinci el otom alım- satım yapan firmalar ve çeşitli galeriler tarafından satın alınmaktadır.

Vakıfbank Satılık Araç Fiyatları

Sistemde sunulan tüm araçlar, fotoğraf ve araç bilgileriyle liste şeklinde yayınlanmaktadır. Ancak online sistem üzerinde sunulan filtreleme opsiyonu ile araç marka ve modellerine, şanzımanlarına, fiyat aralıklarına ve vites sistemlerine göre arama yapılabilmektedir.

Vakifbank.com.tr web sisteminden erişim sağlayabilir, satılık araçlarının tamamını inceleyebilirsiniz. Araca ihtiyacı olanlar veya ticari faaliyetlerde kullanmak isteyenler için çok cazip fiyat seçenekleri sunulmaktadır.

Tüm Araçlar, İhalesi Devam Eden Araçlar ve Yeni Eklenen Araçlar kategorileri sunulmaktadır. Tüm araç çeşitlerini inceleyebilir, satın almak istediğiniz taşıtların ihalesine katılım sağlayabilirsiniz.

Vakıfbank Satılık Araç İletişim Sistemi

Araçların satın almadan önce görmek ve incelemek isteyen vatandaşlara, iletişim adresleri sunulmaktadır. Vakıfbank satılık araçlarını bulundukları otoparklarda görme ve detaylı inceleme seçenekleri sunulmaktadır. İstanbul’da bulunan araçlar için verilen Vakıfbank adresi şu şekildedir;

  • Genel Müdürlük – Lojistik Yönetimi Müdürlüğü

Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi, No: 7/A-2 Ümraniye/İstanbul

Tel: 0216 724 12 74 – 0216 724 12 82 – 0216 724 12 81 – 0312 455 77 05

Farklı ilçelerde bulunan satılık araçlar için ayrıca; BA-CAR Samandıra, Ümraniye Otopark adresleri sunuluyor. Online sistem üzerinden diğer alanların lokasyon ve iletişim bilgilerini edinebilirsiniz.

Vakıfbank satılık araç sistemi Ankara’da da sunulmaktadır. Ankara’da bulunan satılık araçlar için Vakıfbank Genel Müdürlük binasından hizmet veriliyor. Atatürk Bulvarı No: 207 Kavaklıdere adresinden İdari İşler Bürosunda satılık araç sunumları yapılmaktadır. Farklı kentlerden bilgi almak için 0312 455 77 25 – 05 telefon numaraları sunuluyor.

Vakıfbank Ankara satılık araçlar için ayrıca Macunköy- Gimat adresinde hizmet verilmektedir. Satılık araç almak isteyen vatandaşlar, satın alım işlemlerinde evrak masrafları ve otopark ücretlerini de ödeyerek işlem sağlayabilirler. Alım- satım işlemi tamamen Vakıfbank ile yapılmaktadır. Tüm araçları web siteminden inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın