Vakıfbank Emekli Maaş Promosyonu 2019

Vakıfbank 2019 yılı promosyonları arasında, emeklilere özel kampanyalar sunuluyor. Emekli maaşını alan ve maaşını Vakıfbank’a taşıyanlar için 450 TL’ye varan promosyon olanağı sunuluyor. Vakıfbank emekli maaş promosyonu, taahhüt dahilinde sunulan bir kampanyadır.

Emeklilik maaşını Vakıfbank hesabı üzerinden almayı taahhüt eden herkes, bu kampanyadan yararlanabilmektedir.

Emekli Promosyonu Başvurusu

Vakıfbank emeklilik promosyonundan yararlanmak için yurt içinde faaliyet gösteren tüm Vakıfbank şubelerinden bireysel başvuru yapılabilir. Bank şubelerinin yanı sıra Vakıfbank ATM’lerinden, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı sistemlerinden başvurular kabul edilmektedir.

Vakıfbank; Sosyal Sigortalar Kurumu ve Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O arasında yapılan anlaşma dahilinde, emeklilik promosyonu vermektedir. Emeklilerin aldıkları maaş oranında verilen promosyonlar, 3 yıl boyunca maaşını Vakıfbank’tan alanlar için geçerlidir.

Vakıfbank Emeklilik Promosyonu Ne Kadar?

18 yaş üzerinde olan ve emeklilik maaşı almaya hak kazanan tüm vatandaşlar, Vakıfbank emeklilik promosyonundan yararlanabilirler. Sözleşme ve taahhütname oluşturularak yapılan promosyon, 3 sene süresince emeklilik maaşını Vakıfbank’tan almayı taahhüt edenler için uygulanmaktadır. Kampanya kapsamında;

  • 000 TL’ye kadar emeklilik maaşı olanlar 300 TL
  • 000 TL ile 2.000 TL arasında emeklilik maaşı alanlar 375 TL
  • 000 TL ve üzeri emeklilik maaşı alanlara 450 TL

Emeklilik promosyonu verilmektedir. Bireysel bankacılık hizmetleri dahilinde tüm Vakıfbank şubelerinden başvuru yapabilir, başvuru formunu doldurarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank Emeklilik Sistemi Avantajları Nelerdir?

Emeklilik maaşını Vakıfbank’a getiren emekliler için özel kampanyalar sunuluyor. Vakıfbank elektronik kartlarından kart aidatı alınmamaktadır. Emeklilik promosyonu alan ve Vakıfbank kredi kartı kullanan için kart aidatı ödemek zorunda olmadan kullanım sağlayabilirler.

Emeklilere sunulan özel avantajlar arasında ayrıca, ücretsiz HGS etiketi verilmektedir. Otoyol ve köprüler ile ücretli yollardan geçişlerde kullanılabilen HGS etiketleri ile ekstra ekonomik avantaj sağlanabilir.

Vakıfbank avantajları arasında, Vakıfbank emeklilik sistemi dahilinde, maaş hesaplarından hesap işletim ücreti alınmamaktadır. Tüm Vakıfbank şubelerinden ve Vakıfbank ATM’lerinden, maaş tutarı kadar para çekme ücreti yapılabilmekte ve işlem ücreti alınmamaktadır.

2019 emeklilik promosyonlarından hemen yararlanmak için www.vakifbank.com.tr web adresinden veya banka şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.

Yorum yapın