Senetle Telefon Satan Yerler – Tüm Türkiye

Ülkemizde kredi kartı ile alışveriş her geçen gün artış gösterir iken insanların ödeme zorluğu yaşamasından dolayı bazı yasalar ile ürün kategorilerine göre taksit işlemleri sınırlandırılmaktadır. Akıllı telefonlarda hayatımızın vazgeçilmezleri haline gelir iken artık yasalardan etkilenmiş ve kredi kartı ile taksit işlemleri sınırlandırılmıştır. Yüksek taksit tutarlarından dolayı ödenmemesi ve milyonlarca kişinin kredi kartı borcu yüzünden zarar görmesi ile birlikte artık senetle telefon satan yerler daha çok ilgi görmeye başlamıştır.

Senetle Cep Telefonu Almak

Senetle cep telefonu almak özellikle yüksek ücretlere satılmakta olan akıllı telefonların daha rahat ödenmesi için tercih edilen bir seçenektir. Örneğin 5.000 TL değerinde bir akıllı telefonu kredi kartı ile maksimum 6 taksit olarak alacağınız zaman yüksek aylık ödeme tutarları çıkmaktadır. Daha yüksek vade seçeneği ile telefon almak isteyenler senet yöntemini tercih eder iken ülkemizde bu konuda hemen hemen her ilde hizmet sağlamakta olan yerler bulunmaktadır.

Türkiye’de Senetle Telefon Satan Yerler

Kredi kartı olmadan telefon almak isteyenlerin tercih ettikleri senet işleminde sizlere yardımcı olabilecek mağazalar bulunuyor. Bu mağazalar düzenlenecek olan senetler ile sizlere cep telefonu satar iken kredi ve kredi kartlarına göre daha az faiz uygulamaktalar. Hem satış işlemlerini arttırmak, hem de daha kolay ödeme yapmayı sağlamakta olan senetle cep telefonu alımı için farklı mağazalar ve şartlar bulunuyor.

Türkiye’de en çok tercih edilen senetle telefon satan yerler;

  • EVKUR: Türkiye’nin hemen hemen tüm illerinde bayileri bulunmakta olan EVKUR mağazaları senetle telefon satan yerler arasında ilk sırada yer alıyor. 12 ve 24 ay senet yaparak sizlere cep telefonu satışı gerçekleştirmekte olan EVKUR mağazaları aynı zamanda peşinatsız olarak bu işlemi gerçekleştirmektedir.

Senetle telefon satışı yapan EVKUR mağazaları uzun vade imkanı sağladığı için belirli bir faiz oranı uygulamaktadır. Ancak bu faiz oranı gerek banka kredileri, gerekse de kredi kartlarına göre daha uygun rakamlar olması ile tercih ediliyor.

  • MUTLU EVİM: EVKUR ile aynı mantıkta sizlere ürün satışı gerçekleştirmekte olan Mutlu Evim’de senetle telefon satan yerler arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen mağazaları oluyor. Onlarca mağazası ile Türkiye’nin hemen hemen her noktasında yer almakta olan Mutlu Evim mağazalarında uygun faiz oranları ile 24 aya kadar senet yapılarak telefon alabilirsiniz.

Senetle Telefon Satanlar Neden İlgi Görüyor?

Senetle telefon satanlar şüphesiz ki nakit parası olmayan, kredi kullanamayan veya kredi kartı olmayan kişiler için güzel bir imkandır. Akıllı telefon sahibi olmak isteyenlerin tercih ettikleri senetle telefon satan yerler bu konuda milyonlarca kişi tarafından ilgi görmektedir.

İllere Göre Senetle Telefon Satan Yerler?

Sizlere bulunduğunuz ile göre senetle telefon satan yerler hakkında da bilgiler sunmak istiyoruz.

Ankara Senetle Telefon Satan Yerler

Ankara’da senetle telefon satan yerler arasında ilk sırada Evkur ve Mutlu Evim mağazaları geliyor. Bu mağazaları ziyaret ederek sadece bir gün içerisinde akıllı telefonunuza sahip olabilirsiniz.

İstanbul Senetle Telefon Satan yerler

İstanbul’da senetle telefon satan yerler yine Evkur ve Mutlu Evim mağazaları oluyor. Bununla birlikte Bimeks İstanbul mağazasında da dönem dönem hazırlanan kampanyalar ile birlikte senetle telefon satışı gerçekleştiriliyor.

İzmir Senetle Telefon Satan yerler

İzmir’de senetle telefon satan yerler arasında güvenilir ve büyük mağazalar arasında sadece Evkur yer alıyor. Bununla birlikte küçük mağazalarda da senetle telefon satış işlemi gerçekleştiriliyor.

Yorum yapın