Şekerbank Müşteri Hizmetleri

Şekerbank müşteri temsil sistemi, telefon bankacılığı, internet bankacılığı ve mobil bankacılık sistemleriyle sağlanıyor. Türkiye’den ve yurt dışından aramalar için çağrı merkezi numarasıyla bankacılık hizmetleri sunuluyor. Şekerbank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 78 78 olarak, 7/24 kesintisiz iletişim ve erişim sağlıyor.

Şekerbank müşteri olmayanlar için de özel bir menü ile hizmet veren banka, sesli yanıt sistemiyle bireysel ve ticari bankacılık hizmetleri sunuyor.

Şekerbank Telefon Bankacılığı

Yurtdışı telefon bankacılığı hizmetleri için; +90 0850 222 78 78 veya 444 78 78 numarasından Şekerbank sesli yanıt sistemi veya müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanıyor. KKTC sabit hatlı telefonlardan da 0850 222 78 78 numarasını arayarak, Şekerbank müşteri temsilcisiyle görüşme sağlanabilir.

Şekerbank telefon bankacılığı menüsünde, henüz Şekerbank müşterisi olmayanlar için; ürün ve hizmetler, kampanyalar hakkında bilgi sunuluyor. Ayrıca; FİNDEKS paketleri, sigorta ürünleri, kredi kartları veya kredilerle ilgili bilgi ve başvuru menüleri sunuluyor.

Şekerbank İnternet Bankacılığı

www.sekerbank.com.tr web sitesinden, günün her saati erişim sağlanıyor. Bireysel ve kurumsal bankacılık işlemleri için ‘’İnternet Şubesi’’ giriş seçeneği sunuluyor. Tüm web programları ve mobil cihazlar ile uyumluluk sunan Şekerbank internet bankacılığına, tüm cihazlardan erişim sağlanabilir.

Şekerbank müşteri numarası ya da kimlik numarası ile sisteme giriş yapılabilir. İnternet bankacılığı şifresini bilmeyenler için ‘’Şifre Al’’ ‘’Şifremi Unuttum’’ sekmelerinden, şifre yenileme işlemleri sunuluyor. Ayrıca telefon bankacılığı sistemi kullanılarak, internet giriş şifresi alınabilir.

Şekerbank Mobil Bankacılık Sistemi

İnternet bağlantısının olduğu tüm akıllı telefonlardan ve tablet cihazlardan, Şekerbank mobil bankacılık sistemine giriş yapılabilir. Şekerbank mobil uygulaması için ‘’Mobil Bankacılık’’ sekmesine tıklayarak, hızlı link erişimi sağlayabilirsiniz. IOS, Android ve Windows Phone mobil cihazlardan, ücretsiz uygulamayı indirerek işlem yapabilirsiniz.

Mobil bankacılık sisteminde hem bireysel banka müşterileri hem kurumsal banka müşterileri için hizmet seçenekleri sunuluyor. Şekerbank mobil uygulama sistemiyle; bakiye sorgulama, kredi kartı limit bilgileri, transfer işlemleri döviz alım- satım ve transfer işlemleri, kredi başvuruları ve ödemesi gibi pek çok işlem yapılabilmektedir.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri İşlem Seçenekleri

Şekerbank müşteri hizmetlerinden pek çok bankacılık işlemleri yapılabiliyor. Hem sesli yanıt sisteminden hem tuşlama menüsünden ve günün her saati bireysel bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Fatura ödemeleri ve otomatik ödeme işlemleri, sigorta işlemleri, yatırım ve hisse senedi işlemleri, altın ve döviz alım satım işlemleri, kredi kartı bakiye sorgulama, ekstre bilgileri ve güncel borç bilgileri, kredi ödeme işlemleri gibi pek çok bankacılık hizmeti, telefon bankacılığı sistemiyle sunuluyor.

Hem telefon bankacılığı menüsünden hem de müşteri temsilcisi ile işlemler yapılabilir. Ayrıca mobil bank ve internet bankacılığından hem işlemler sağlanabilir hem de müşteri temsil sistemine erişim sağlanabilir. 7 gün 24 saat kesintisiz bankacılık hizmetleri sunuluyor.

Yorum yapın