Sefamerve Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sefamerve Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Sefamerve Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

 

Hazır giyim alışveriş sitesi olan Sefamerve, iki kardeşin bir araya gelerek kurdukları bir sitedir. Büyük emekler ve büyük çalışmalar sonucu kurulan Sefamerve, kurulalı 2 yıl olmadan yaklaşık 60 milyon ciro yapmaya başlamıştır. Sefamerve’nin kurucularından biri olan Mehmet Metin Okur, 1994 yılından beri reklam sektöründe çalışmalar yapan, bugün ise farklı alanlarda başarılar gösteren bir iş adamı. Bugünlerde özellikle mobil ödemelerle ilgilenmektedir.

Mehmet Metin Okur, kız kardeşinin yurt dışında okuduğu dönemlerde tesettür giyim konusunda çok zorlandığını, aldığı her ürün üzerinde değişiklik veya ekleme yapmak zorunda kaldığını belirtmiş. Kız kardeşi Kanada’ya gidip 12 sene sonra döndükten sonra ise iş kurmak için yola çıktıklarını belirten Okur, bu iş için çok çaba sarf ettiklerini sözlerine ekliyor. Sitenin ilk ismi aslında Arapça umuda yolculuk anlamına gelen “Say” olacakmış ancak isim hakkını alamamışlar çünkü o ismi Almanya’da bir firma onlardan önce almış. Dünya Müslümanlarının bildiği bir isim arayan kardeşler, uluslararası bir isim olmasını amaçlamışlar. Müslümanların hacda yaptıkları say ibadetlerinden yola çıkarak, ibadetin yapıldığı iki tepenin ismini vermek istemişler: Safa ve Merve.

İlk kuruldukları gün 2 sipariş alan Sefamerve bu siparişleri yanlış gönderdiklerini gülerek anlatıyorlar. Şu an 55 ülkeye ürün göndererek büyük bir başarıya imza atan Sefamerve, e-ticarette ihracat yaparak kabul edilen ilk Türk firması. Müşterilerin ödedikleri ücretlerin %40’ının kargoya gittiğini gözlemleyen Sefamerve, kargoyu ücretsiz yaparak bu sayede siparişlerini 6 kat arttırmış.

Türkiye’deki E-ticaret siteleri arasında ilk 10’a girmeyi başaran Sefamerve, bu başarısını önümüzdeki yıllarda da sürdürecek gibi gözüküyor.

Sefamerve Müşteri Hizmetleri

Günümüzde müşteri memnuniyeti firmalar için olmazsa olmaz haline gelmiştir. Çünkü müşterisini memnun eden firma sadece o anı kurtarmış olmaz, aynı zamanda sadık bir müşteriye de sahip olur. Pazarın çok geniş olduğu dünyada, sadık müşteri rekabet yarışında öne geçmeye en çok fayda sağlayan etkendir. Markalar yaptıkları tüm çalışmaları müşteri odaklı yapmaya çaba göstererek onların memnuniyetini en üst seviyelerde tutmayı amaçlamışlardır.

Müşteri memnuniyetini arttırmanın en önemli yollarından biri de müşterilerin şikayetlerine ve sorularına sağlıklı dönüşler yapmaktır. Çünkü Müşteriler, problem oluşmasından daha çok bir sorun oluştuğunda herhangi bir muhatap bulamamaktan daha çok rahatsız olmaktadırlar. Hatta oluşan problemlere en iyi yanıtı vererek ve hızlı bir şekilde dönüş sağlayarak, marka hakkında kötü düşünen bir müşterinin fikrini bile değiştirebilirler.

Sefamerve Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sefamerve müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilir ve siteden verdiğiniz siparişlerin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Sefamerve müşteri hizmetlerine bağlanmak oldukça kolay ve hızlıdır. Siparişinizle alakalı herhangi bir sorun olduğunda, sipariş işlemini gerçekleştiremediğiniz durumlarda müşteri temsilcisine bağlanarak işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ürün hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar için de siteye ait olan telefon numarasını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İnternet sitesinden yapmış olduğunuz siparişlerin kontrolünü sağlamak, sipariş takip numaranızı öğrenmek, hakkında bilgi almak istediğiniz herhangi bir kıyafet hakkında sormak istediklerinizi sormak, siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenmek için Sefamerve müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Sefamerve müşteri hizmetlerine ulaşmak için kullanacağınız telefon numarası 0850 221 30 40’dır. Yaptığınız aramalar tarifenize göre ücretlendirilir veya mevcut olan dakika haklarınızdan kullanılır.

Sefamerve’nin Adresi nedir?

Sefamerve markasına ait internet sitesi sipariş verme, sipariş takibi, ürün seçenekleri gibi birçok konuda yapabileceğiniz seçeneklerle doludur. Geniş ürün kataloğunu görüntüleyebileceğiniz hizmetlerin yanı sıra https://www.sefamerve.com adresine tıklayarak sık sorulan sorular başlığından sorularınızla ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sefamerve İletişim Bilgileri

Siteden yaptığınız alışverişlerinizle ilgili tüm sorularınız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0850 221 30 40 telefon numarasını arayarak Sefamerve müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aramadan önce sitenin yardım kategorisinde yer alan sıça sorular kısmını okuyabilirsiniz. Bu başlıklarda siparişlerinizle, kargo işlemlerinizle, ödeme işlemlerinizle veya üyelik işlemlerinizle ilgili gerekli bilgiyi bulabilirsiniz. Ayrıca sitenin bize ulaşın kategorisinden iletişim bilgilerinizi girerek müşteri hizmetlerine sormak istediğiniz soruları sorabilir veya iletiş[email protected] adresine mail atarak tüm şikayet, görüş ve önerilerinizi belirtebilirsiniz.

Sosyal mecraların çok yaygınlaştığı günümüzde markalar bu mecraları aktif olarak kullanarak reklam hizmeti ayrıca sunmaktadırlar. Facebook, Twitter, Instagram gibi sayfaların doğru kullanımı markalar için oldukça faydalı olacaktır. Sizler de diğer paylaştığımız adreslerden iletişim kuramadığınız takdirde, Sefamerve’nin sosyal medya hesaplarına girerek iletişim kurabilirsiniz. Sefamerve ile iletişim kurabilirsiniz. Facebook üzerinden iletişim kurmak için Facebook/Sefamervecom adresinden, Twitter üzerinden iletişim kurmak için Twitter/Sefamervecom adresinden, Instagram üzerinden iletişim kurmak için Instagram/sefamerve adresinden ulaşabilirsiniz.

Sefamerve Adres Bilgileri

Sefamerve’nin resmi internet sitesinde yer alan genel müdürlük adres bilgileri şu şekildedir:

EST Marjinal Medikal Tanıtım Sanayi Ticaret A.Ş.

Cevizli Mahallesi Akasya Sokak No:67 Maltepe / İstanbul

Sefamerve Kime Ait?

Sefamerve’nin kuruluş hikayesinde de bahsedildiği gibi Sefamerve, Oya Okur Erciyes ve Mehmet Metin Okur’un birlikte kurduğu bir e-ticaret sitesidir. Sefamerve kurucuları fiziki olarak da mağaza açacaklarını ama bu fikri geçekleştirmeye karar verirlerse deneyimli bir iş adamı ile mutlaka anlaşacaklarını belirtiyor. Tüm kargolamaları Yalova’daki depolarından gerçekleştiriyorlar. Aslen Karamürselli olan kardeşlerin 3. Köprüye çok yakın olan deposunda toplan 55 çalışanı mevcut.

Dünyaya adını duyurmayı başaran Sefamerve alışveriş sitesinin hedefleri oldukça yüksek.

Değerli okurlarımız, Sefamerve Müşteri Hizmetleri, Sefamerve WhatsApp tel Numaraları, Sefamerve Telefon Numarası ara ve birçok önemli etkenden bahsettik. Bunlar dışında diğer yazılarımız için sitemizi takip  etmeyi unutmayın !

 

Yorum yapın