QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri

QNB Finansbank müşteri hizmetleriyle günün her saati iletişim sunuyor. Telefon bankacılığı menüsünden, bireysel bankacılık ve diğer bankacılık işlemleriyle 7/24 kesintisiz bankacılık sistemleri sunuluyor.

QNB Finansbank telefon bankacılığı 0850 222 0 900 numaralı hatlardan, kesintisiz iletişim ve kesintisiz işlem erişimleriyle faaliyet gösteriyor.

QNB Finansbank Çağrı Merkezi

QNB Finansbank, bireysel bankacılık, tarım bankacılığı, kurumsal/ ticari bankacılık sistemi, tarım bankacılığı ve emeklilik sistemleriyle faaliyet gösteriyor. Müşteri temsil sisteminden tüm bankacılık alanlarıyla alakalı işlem ve hizmet sunulmaktadır.

Haftanın her günü çalışma sistemi sunan QNB Finansbank çağrı merkezi, resmi tatillerde, hafta sonları ve akşam saatleri dahil 7/24 iletişim ve işlem sağlıyor. QNB Finansbank İnternet bankacılığı menüsünden, bankacılık işlemleri yapılabilir ve yurt içindeki tüm banka şubeleri, TM’ler için iletişim ve lokasyon bilgileri edinilebilir.

QNB Finansbank Genel Müdürlük

İstanbul’da hizmet veren QNB Finansbank Genel Müdürlüğü; 0212 318 50 00 numaralı telefondan iletişim desteği sunuyor. Banka hizmetleri, soru, görüş ve öneriler için ya da diğer konularda erişim sağlanabilir. Ayrıca mail destek sisteminden erişim sağlanabilir.

QNB Finansbank genel müdürlük iletişimleri ve yazışmalar, belge ve evrak gönderimleri için sunulan adres şu şekildedir;

  • Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No:215 Şişli – İstanbul

Finansbank kayıtlı e-posta adresi ise; [email protected] adresiyle sunuluyor.

QNB Finansbank Dijital Bankacılık Sistemi

Qnb Finansbank internet bankacılık işlemleri için internet sayfasından tüm konularda hizmet sağlanabilir. www.qnbfinansbank.com resmi web sayfası üzerinden müşteri hizmetleri erişimleri, bilgi formları ve şube/ ATM iletişimleri için gerekli tüm bilgiler yer almaktadır.

İnternet bankacılığı sistemini kullanarak bireysel veya kurumsal giriş yapabilir, internet şubesinden bankacılık işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca müşteri temsil sitemine direkt bağlantı opsiyonu, internet şube menüsünde sunuluyor.

QNB Finansbank Çağrı Merkezi İşlemleri

Finansbank müşteri hizmetleri sisteminden bireysel bankacılık hizmetleri şu şekilde sunuluyor;

  • Krediler
  • Sigorta
  • Kartlar
  • Mevduat
  • Yatırım
  • Emeklilik
  • Diğer bireysel bankacılık ürünleri

Sesli yanıt sisteminden veya tuş menüsünden dilediğiniz işlemleri seçerek hizmet sağlayabilirsiniz.

Bank transfer işlemleri, bank kart veya hesap transferleri, bakiye veya ekstre sorgulama işlemleri, kredi işlemleri, başvurular, yatırım ürünleri veya emeklilik ürün işlemleri, TL veya YP para gönderileri, cepbank işlemleri, düzenli ödeme talimatları gibi pek çok hizmet ve işlem seçeneği sunuluyor.

QNB Finansbank telefon bankacılığı sisteminden kurumsal bankacılık ve ticari bankacılık işlemleri için de 7/24 hizmet veriliyor. KOBI bankacılığı işlemleri ve Finansbank bankacılık ürün başvuruları için tüm telefonlardan erişim sağlanabilir. GSM numaralarından ve sabit hatlı telefonlardan kesintisiz telefon bankacılığı işlemleri sunuluyor.

QNB Finansbank Mobil Bankacılık

Mobil bank butonuna tıklayarak IOS, Windows ve Android uyumlu tüm cep telefonları ve akıllı cihazlardan uygulamayı indirebilirsiniz. 7/24 bankacılık işlemlerinde, dijital sistem sunan Finansbank, mobil bankadan müşteri temsil sistemi sunuyor.

Yorum yapın