QNB Finansbank İnternet Bankacılığı

QNB Finansbank internet şubesi ile tüm bankacılık hizmetlerini online sunuyor. SSL sertifika sistemi ve GMS Secure Global Sign güvenlik yazılımları ile tüm bankacılık işlemleri, dijital platform üzerinden güvenli şekilde yapılabiliyor.

QNB Finansbank’ın müşterilerine sunduğu İnternet bankacılığı sistemi; bireysel bankacılık ve kurumsal bankacılık sistemlerinde sunuluyor. Ticari işlemler ve bireysel işlemlerin yanı sıra yatırım, birikim gibi pek çok bankacılık hizmetlerinden yararlanım sağlanabiliyor.

Finansbank İnternet Şubesinde Nasıl İşlem Yapılır?

Öncelikle internet bankacılığı şifresi alınmalıdır. İnternet erişimi olan tüm platformlardan www.internetsubesi.qnbfinansbank.com web adresi üzerinden giriş yapılır. İnternet şubesi ekranından; müşteri numarası ya da T.C kimlik numarası yazılarak, Finans şifresi yazılır.

Finans şifresini bilmeyen veya daha önce şifre almamış kullanıcılar için; ‘’Finans şifreni al’’ veya ‘’finans şifremi unuttum’’ butonları sunuluyor. Bu menülere tıklayarak, Finans şifresi oluşturabilir ardından internet şubesine giriş yaparak, işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

QNB İnternet Şubesi İşlemleri

QNB Finansbank, banka şubelerinden verdiği tüm bankacılık işlemlerini, internet şubesinden de sağlıyor. Kredi kartı başvuruları, hesap işlemleri ve hesap kartı işlemleri, kredi başvuruları, emeklilik hesabı işlemleri gibi pek çok bankacılık işlemleri, internet şubesi menüsünden yapılabilir.

Vadeli mevduat hesapları, vadesiz mevduat hesapları, yatırım hesapları, para fonları ve yatırım araçları gibi çok sayıda opsiyon sunuluyor. Bank transfer etkinliğinde havale/ EFT ve SWIFT işlemleri, döviz alım- satım işlemleri gibi çok sayıda bireysel bankacılık işlemleri sağlanmaktadır.

Ticari hesaplar için sunulan internet bankacılığı işlemlerinde de mobil ve web girişleri ile başvurular ve işlemler sağlanabilir. Fatura ödemelerinden, HGS dolum işlemlerine, kredi ödemelerinden altın hesap açılışına dek internet bankacılığı hizmetleri bulunuyor.

QNB Finansbank Mobil İnternet Şubesi

Mobil bankacılık sistemleri dahilinde sunulan internet bankacılığı ile ister mobil cihazlarınızdan giriş yapabilir, isterseniz mobil uygulamaları indirerek tek butonla işlem sağlayabilirsiniz.

IOS ve Android cihazlar için sunulan ücretsiz mobil uygulamayı indirerek, ücretsiz kullanım sağlayabilir ve cep şube şifresini alarak 7/24 bankacılık işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. www.qnbfinansbank.com.tr adresi üzerinden tüm bankacılık işlem ve hizmetleri, sayfalar içerisinde ise hizmet ücretleri ve uygulamalar sunulmaktadır.

Yorum yapın