QNB Finansbank Hesap İşletim Ücreti

QNB Finansbank hesap işletim ücretleri; 3 ve 6 aylık, 12 aylık dönemlerde tahsil yapmaktadır. Finansbank hesap işletim ücretleri; havale ve EFT işlemleri veya kredi kartı ödemeleri gibi işlemler için tahsil etmektedir. Ayrıca para çekme işlemleri de hesap işletim ücretleri dahilinde değerlendirilmektedir.

QNB Finansbank İşletim Ücretleri

2019 QNB Finansbank hesap işletim ücretleri, toplamda 153 TL olarak belirlenmiştir. Yıllık olarak 153 TL tahsil edilen QNB Finansbank hesaplarından, 3 ayda bir 38.25 TL tahsil ediliyor.

BSMV olarak adlandırılan Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi, hesap işletim ücretlerine dahil edilmiştir. Ek hesapları, döviz hesapları veya kredi kartı hesapları çok sayıda olduğunda da ancak tek hesap işletim ücreti tahsil edilmektedir.

QNB Finansbank hesap işletim ücretlerinin haricinde hizmet bedeli de tahsil eden bankalar arasındadır. Yıllık hizmet bedeli alınan QNB Finansbank müşterileri, vadeli- vadesiz tüm hesap türlerinden bu işletim ve hizmet bedellerini ödemektedirler. Hesaplar üzerinden otomatik olarak tahsil edilen işletim ücretleri, 3 ayda bir alınmaktadır.

QNB Finansbank Hesap İşletim Ücreti Tahsilatı

Türk Lirası hesaplarında ve döviz tediat hesaplarında Finansbank hesap işletim ücretleri tahsil ediliyor. Yıllık belirlenen ücret, 3 aylık olarak 4 seferde tahsil edilmektedir. 153.00 TL olarak alınan QNB Finansbank hesap işletim ücreti, hesaptan otomatik olarak tahsil edilmektedir.

Banka müşterilerinin hesabında para olmama durumlarında, izleyen dönemde tahsilat sağlanır.

QNB Finansbank Hesap İşletim Ücreti Alınmayan Hesaplar

Enpara.com sistemine kayıtlı olan banka müşterilerinden hesap işletim ücreti alınmamaktadır. İnternet bankacılığı sistemi olarak bilinen enpara.com, vadesiz mevduat hesabı olarak kullanılıyor. İnternet bankacılığı üzerinden online hesap açılabiliyor.

Enpara.com bankacılık sistemi kullanan QNB Finansbank müşterileri, yıllık hesap işletim ücretinden muaf tutulmaktadırlar. enPara sisteminde hem Türk Lirası hesabı hem de Dolar veya Euro hesapları açılabilir. 3 hesap türünü de kullanabilir ve hesap işletim ücretinden muafiyet sağlayabilirsiniz.

QNB Finansbank hesapları bulunan banka müşterileri, 180 günlük dönemde hesap kullanımı yapmadıkları takdirde, hesap işletim ücreti tahsil edilmemektedir. 360 günlük aktif olmayan hesaplarda da işletim ücreti ve hizmet bedelleri alınmamakla birlikte, önceki dönemlerde yansıtılmış işletim ücretleri otomatik olarak silinmektedir. Daha detaylı bilgi için QNB Finansbank sayfasını inceleyebilirsiniz.

QNB Finansbank İletişim

www.qnbfinansbank.com.tr web sayfasında bankacılık ürün ve hizmetleriyle alakalı tüm bilgiler sunuluyor. Hesap işletim ücretleri ve tahsilat dönemleri, banka ürünleri işlem detayları ve 2018 ücretlerine erişim sunuluyor. Finansbank müşteri hizmetleri iletişimleri için 0850 222 0 900 numaralı hat üzerinden 7 gün 24 saat kesintisiz erişim sağlanabilir. Tüm hesap işletim ücretlerine dair detaylı bilgi almak için Finansbank telefon bankacılığı sistemiyle iletişim sunulmaktadır.

www.enpara.com adresinde ise direkt olarak hesap açma seçeneği ve bankacılık işlem ve hizmet türüyle alakalı bilgiler sunulmaktadır.

Yorum yapın