QNB Finansbank Hesap Bakiyesi Sorgulama (Sms ve İnternetten)

QNB Finansbank bakiye öğrenme işlemleri için SMS servisi veya dijital bankacılık sistemleriyle hizmet veriliyor. Banka müşterileri, sistemde kayıtlı telefon numaraları ile bakiye sorgulama işlemlerini yapabilirler. Bireysel bankacılık işlemleri dahilinde sunulan bakiye sorgulama işlemleri için tüm detaylar makalede yer alıyor. Yönergeler için okumaya devam edin.

QNB Finansbank SMS İle Bakiye Sorgulama

QNB Finansbank vadeli- vadesiz hesapları, kredi kartlar veya Fix kart bakiye sorgulama işlemleri için 3996 SMS servisi sunuluyor. Ana hesap, ek hesap, kartlar veya kredi kartları bakiye sorgulama işlemlerinin tamamında 3996 numarası kullanılabilir.

QNB Finansbank bakiye öğrenme için;

  • BAKIYE yazın ve kartın son 4 rakamını girin, 3996’ya kısa mesaj gönderin.

Hesap bakiyeleri için direkt olarak BAKIYE yazarak 3996 servisine gönderebilirsiniz. Finansbank bakiye sorgulama işlemlerinde, mesaj ücreti uygulamamaktadır. Kullanılan GSM operatörüne göre 1 SMS ücretlendirme yapılır.

QNB Finansbank İnternetten Bakiye Sorgulama

www.qnbfinansbank.com.tr sayfasından tüm bankacılık hizmetleri sunuluyor. Bireysel ve Kurumsal bankacılık işlemlerinin tamamını yapabilir, internet şubesine giriş yaparak bakiye öğrenme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Web sayfasının sağ üst kısmında bulunan ‘’İnternet Bankacılığı’’ sekmesine ve ardından ‘’Bireysel’’ sekmesine tıklamanız gereklidir.

T.C kimlik numarası ve daha önceden belirlediğiniz internet bankası şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Müşteri numarası ile giriş olanağı bulunan İnternet Şubesi sisteminde, ilk kez şifre almak için ‘’Şifre Al/ Şifremi Unuttum’’ sekmelerini kullanabilirsiniz.

Tek kullanımlık SMS şifresi ile güvenli şekilde internet bankacılığı şifresi oluşturabilirsiniz. Sonrasında ise bilgilerinizi girerek, doğrudan işlem menüsünü kullanabilirsiniz. QNB Finansbank hesap türlerini seçebilir ve bakiye inceleme işlemi yapabilirsiniz. Aynı sistem üzerinde, kullanılan kredi kartları görüntülenebilmektedir.

QNB Finansbank kredi kartı sekmelerine tıklayarak, bakiye görüntüleme, ekstre tutarları, güncel ve dönem içi hesap bilgilerini edinebilirsiniz.

QNB Finansbank Mobilden Bakiye Sorgulama

QNB Finansbank işlemlerini daha hızlı gerçekleştirmek için mobil uygulama kullanabilirsiniz. IPhone, Ipad veya Android uyumlu akıllı cihazlar için mobil uygulama sunuluyor. Finansbank dijital bankacılık sisteminden mobil uygulama linklerine erişim sağlayabilirsiniz.

AppStore ve Google Play Store sistemlerine giriş yaparak QNB Finansbank Mobil uygulamasını, ücretsiz kullanım avantajıyla indirebilirsiniz. Mobil bankacılık sistemine girişler için öncelikle şifre belirlenmelidir.

Müşteri numarası veya kimlik numarasını girerek şifrenizi belirleyebilirsiniz. Sonrasında mobil bank sistemine dilediğiniz her an giriş yapabilir, bakiye sorgulama işlemlerini sağlayabilirsiniz. Hem banka hesapları hem kredi kartları için bakiye görüntüleme ve inceleme olanağı sunulmaktadır.

Yorum yapın