PubG Para Kazanma

Pubg, bilgisayar ve konsol oyunu olarak biliniyor. Pubg para kazanma etkinlikleri, oyunun para birimi olarak sunulan BP kazanma üzerinedir. Oyunda, karakter geliştirme sağlanıyor. Harita üzerinden yönlendirilebilen oyunda, silah ve mühimmatlar toplanarak karakterin gelişmesi sağlanıyor.

Oyun içerisinde çeşitli ulaşım araçları da bulunuyor. Arazi araçlarından arabalara, otobüs ve motorlardan bot türlerine dek çeşitli donanımlar edinilerek, oyunda üst seviyelere geçiş sağlanıyor.

Pubg Nasıl Oynanır?

Pubg oyunu ücretli oyunlardan biridir. Çeşitli platformlar üzerinden indirilerek oynanan Pubg oyunu, 50 ila 69 TL arasında satışa sunuluyor. Steam kullanıcılarda daha ekonomik sunulan Pubg, itemler ile para kazanılarak elde edilen paralar ile satın alınabiliyor.

Alınan oyunlar, yine Steam üzerinden arkadaşlara gönderilebilmektedir. Oyunu satın almak için çeşitli oyun portallarından, forum sitelerinden erişim sağlanarak satın alım sağlanabilir. Ancak güvenilir platformlar ve güvenilir kişilerden satın alım sağlanmalıdır.

Pubg Oyununda Nasıl Para Kazanılır?

Oyunda para kazanmak için öncelikle oyunun satın alınması gereklidir. Bunun içinde Steam hesabı açılmalı ve minimum 20 TL tutarında dijital alışveriş yapılmalıdır. Yahut Steam cüzdana 20 TL yükleme yapılabilir. Oyunun yüklenmesi için steam prosedürlerine göre 1 ay beklenmesi gereklidir.

Sonrasında ise oyuna giriş yapılabilir ve istenildiği gibi alım- satım etkinlikleri yapılabilir. Oyunda kazanılan teçhizat ve donanımlar takas veya satış tekniği ile para kazandırıyor. Oyuna giriş aşamasındaki 30 günde olabildiğince item biriktirilebilir. Oyun içeriklerinde sunulan sandıklarda muazzam miktarlarda par sunuluyor. 600 TL değerinde kıyafetler, silah ve mühimmat elde edebilirsiniz.

İlk 1 ayda biriktirilen minimum 100 sandık ile 200 USD civarında para kazanılabilir. Oyuna başlamadan bile 600- 800 TL para kazanma olanağı sunuluyor. Pugb ve diğer oyunlarda itemler ile para kazanma seçeneği sunuluyor.

Pugb Oyunu Nerden İndirilir?

Çeşitli sitelerden üyelik yaparak, oyunu almak mümkündür. Güvenilir siteler olması oldukça önemli olup, özellikle Türkçe yayın yapan Türk oyun sitelerinden oyun almak önemlidir. Uluslararası alanda da güvenilir oyun siteleri bulunuyor. Sitelerle ilgili analiz yaparak veya tavsiye siteleri değerlendirerek, güvenilir platformlara üye olabilirsiniz.

Türk siteleri, kazanılan paraların direkt hesaba havale edilmesini sağlıyor. Yani bu oyunlarda kazandığınız paraların nakite dönüştürülmesi ve hesabınıza aktarılması oldukça önemlidir. Uluslararası veya yabancı sitelerde ise dijital kartlar aracılığı ile yatırım yapılıyor. Ön ödemeli sanal kart çeşitleri gibi dijital sistemler ile Skrill, Astropay veya EcoPayz gibi kartlar aracılığı ile transfer yapılıyor. Güvenilir ve oyunu rahatlıkla satın alabileceğiniz, oynarken para kazanabileceğiniz siteler şu şekilde sıralanabilir;

  • com; uluslararası oyun platformlarından biri olarak, çok sayıda üyesi olan sitelerden biridir. Ayrıca sadece Pubg değil pek çok item alım- satımı yapılabilen oyun türleriyle hizmet veriliyor.
  • com; Türk sitelerinden biri olarak çok sayıda kullanıcı ağına sahip sitelerden biridir. İtem alışverişi sıklıkla yapılan ve farklı oyun seçeneklerinin yer aldığı güvenilir sitelerden biri olarak öneriliyor.
  • com: Oyun portallerı sektöründe en eski platformlardan biridir. Uluslararası yayınları ile Dünya’nın pek çok ülkesinden milyonlarca kullanıcıya sahip bir sitedir. Oyun satın alınabilecek ideal platformlardan biridir.

Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Pubg ve diğer oyunları oynayarak para kazanmak, item alım – satımları ile yapılıyor. Güvenilir sitelere üye olarak veya güvenilir sitelerden oyun satın alarak para kazanımı sağlanabilir. Ancak oyunların ve içeriklerinin bilinmesi ve en çok para kazandıran taktikler, itemler kullanılarak ideal oranlarda kazanım sağlanabilir. Tavsiye oyun sitelerini değerlendirerek kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Yorum yapın