Para Kazandıran Siteler

İnternet üzerinden para kazanmak isteyenler için sunulan pek çok site, çeşitli etkinlikler ile para kazandırıyor. Hem yerli web siteleri hem yabansı sitelerde, oyun oynayarak, anket doldurarak para kazanma veya satış ortaklığı yaparak para kazanma olanağı sunuluyor. Ancak sitelerin güvenirliğinden emin olarak kayıt yapılmalıdır.

En çok tercih edilen ve para kazandıran internet siteleri şu şekildedir;

Myiyo

Anket sitesi olarak hizmet veren www.myiyo.com sitesi, ücretsiz üyelik sistemiyle faaliyet gösteriyor. Online başvuru formunu dolduran herkes siteye giriş yapabilir ve anket doldurarak para kazanabilir.

Myiyo internet sitesinde, kişiler yaş, cinsiyet, ülke veya eğitim durumlarına göre anketler sunuluyor. Kriterlere uygun kişilere e-posta yöntemiyle anket gönderiliyor ve doldurulan her anket için ücret alınıyor. Anket fiyatları ise 1-5 Euro arasında değişmektedir. Siteden kazanılan anket ücretleri ise 20 Euro’dan itibaren alınabiliyor.

Mobrog

Yine anket doldurma sitelerinden biri olarak hizmet veren Mobrog; www.mobrog.com internet adresinden erişim sağlıyor. Genel anlamda güvenilir siteler arasında yer alan platform, yapılan her anket için ödeme yapıyor. Anket ücretleri 1 ila 10 TL arasında değişmektedir.

Kişilerin bilgileri doğrultusunda, niteliklerine uygun anket türlerinde anket iletimi sağlanıyor. Dijital sistem üzerinden doldurulan anketler, genellikle eğlence, popüler kültür, siyaset gibi konularda sunuluyor. Sistem, anketlerde tutarlılık ve düzenli kullanımlara göre üyeliklerin devamlılığını sağlıyor.

Joinhiving

Türkçe dil desteğiyle de hizmet veren yabancı anket sitesi, para kazandıran internet siteleri arasında oldukça popülerdir. Anket başına ücretlendirme yapan sitede; 1- 3 Euro arasında anket seçenekleri sunuluyor. İş Ortaklığı sistemi bulunan site;  www.joinhiving.com web adresinden hizmet veriyor. Belirli oranda para kazanımları sağlandığında, dijital kart seçenekleri ile ödeme alınabilmektedir.

Fikir Pazarı

www.fikirpazari.web.tr adresiyle yayın yapan yerli web sitesi, anket doldurma platformu olarak faaliyet gösteriyor. Sitede anket ödemeleri için hediye çekleri verilmektedir. E-posta sistemiyle gönderilen anketlere katılanlar için market sistemlerinden veya çeşitli mağazalardan alışveriş çekleri, hediye çekleri verilerek ödeme sağlanıyor.

Napolyon

Yerli internet sitelerinden biri olan www.napolyon.com sitesi, anket ve araştırma platformu olarak faaliyet göstermektedir. Kişilerin kayıt bilgilerine, yaş ortalamaları, eğitim düzeyleri ve cinsiyetlerine göre anket seçenekleri sunuluyor. Napolyon web sitesinde anket başına ücretlendirme yerine hediye çekleri verilmektedir. Çeşitli firmalardan indirim çekleri, etkinlik biletleri gibi seçenekler ile anketlere katılım sağlanıyor.

MarketAgent

Uluslararası web sitesi olarak hizmet veren Marketagent, araştırma ve anket sistemi olarak pek çok ülkede faaliyet gösteriyor. www.marketagent.com web adresiyle Türkçe dil desteği de sunan platform, anket doldurma yöntemi ile para kazandırıyor.

Anketlerin türlerine ve sürelerine göre 1 TL’den 10 TL’ye kadar anket seçenekleri sunulmaktadır. Kazanılan anket ücretleri, hediye çeklerine dönüştürülerek alım sağlanıyor.

İnternetten Para Kazanmak

Para kazandıran web siteleri arasında sadece anket siteleri değil, oyun siteleri de oldukça popülerdir. Steam aracılığı ile alınan oyunlardan kazanılan puanlar, hediyeler ve ekipmanlar ile alım- satım yapılarak para kazanma olanağı sunuluyor.

Oyun oynayarak para kazandıran pek çok internet sitesi, dünyanın pek çok ülkesinden katılımcılar ile hizmet veriyor. Ayrıca kripto para sitelerinde de para kazanmak mümkündür. Yeni açılan siteler, oyun portalları ve eğlence platformlarının çoğunda, kripto para ödülleri verilmektedir.

İnternetten para kazandıran web sitelerinde, güvenilir platformlara kayıt olmak oldukça önemlidir. Kazanılan paraların hesaba aktarılması için genellikle dijital kart sistemleri kullanılmaktadır. Güvenilir oyun siteleri ve internet sitelerini seçerek kayıt olabilir site etkinliklerine göre internet üzerinden para kazanabilirsiniz. Yerli ve yabancı sitelerin güvenilirliklerine göre kayıt sağlanabilir.

Yorum yapın