Kredi Çekemiyorum Nereden Para Bulabilirim

Acil para lazım kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diye düşünenler için nakit para ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri öneriler sunmak istiyoruz. Dünya Para olarak hazırlayacağımız rehberde günümüzde geçim sıkıntısı yaşayanlar için para vazgeçilmezdir. Nakit para için bankaların sunmakta oldukları krediler kuşkusuz ki en popüler araçlar olur iken çeşitli nedenler ile bankalar kredi vermemekte. Eğer sizde bankalar kredi vermiyor diyor ve acil para arıyorsanız bu yöntemleri deneyebilirsiniz.

Acil Para Bulma Yöntemleri

Acil para nasıl bulunur diye düşünenler için 3 farklı yöntem ile yardımcı olmak istiyoruz. Özellikle bankalardan kredi çekemeyen kişiler bu yöntemler ile birkaç saat içerisinde nakit para ihtiyaçlarını giderebilir. Peki, acil para bulma yöntemleri ve kredi çekemiyorum nasıl para bulabilirim sorularının yanıtı nedir?

Aracı Kurumlar ile Kredi Çekmek

Türkiye’de yasal olarak hizmet vermekte olan faktöring şirketleri kredi alamayanlara kredi veren yerler arasında ilk sırada yer alıyor. Hemen hemen tüm illerde hizmet sunmakta olan bu merkezler devlet kontrolünde olduğu için güvenilir olarak görülmektedir. Kredi çekemeyenler için para bulma yöntemleri arasında ilk sırada yer alan aracı kurumlar sizler adına bankalardan kredi çekmekte ve daha sonra sizlere senet ile bu parayı vermektedir.

Acil para veren yerler olarak Türkiye’de kredi çekemeyenler tarafından büyük ilgi görmekte olan faktöring şirketleri ve finans şirketleri ile hemen iletişime geçerek nakit para ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Kredi Kartını Nakite Çevirme Yöntemleri

Acil para lazım kredi çekemiyorum diyorsanız ve bir kredi kartınız var ise bunu nakit paraya çevirebilirsiniz. Türkiye’de bunu yapmak ise oldukça kolay. Özellikle bazı ürünler ( teknoloji ürünleri, beyaz eşya, mobilyalar ) kredi kartı ile taksitli olarak alındıktan sonra farklı yerlere satılarak nakit para elde edilebilir.

Kredi kartını nakite çevirme yöntemleri uzun süreçte sizi tekrar borçlu bir konuma getirecektir. Ancak acil bir şekilde nakit paraya ihtiyacınız var ise bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Faturalı Hatta Telefon Alıp Satmak

Son zamanlarda Türkiye’de nakit para bulma yöntemleri arasında ilk sırada bu yöntem geliyor. Özellikle bankalar kredi vermiyor ne yapabilirim diye soranlar kullanmakta oldukları faturalı hat üzerinde akıllı telefon alarak bu cihazları daha kutusunu açmadan az bir fiyat kaybı ile satarak nakit para elde edebiliyor.

Tüm telefoncular bu işlemleri gerçekleştirir iken eğer kullanmakta olduğunuz hatta telefon çıkıyor ise bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

Yorum yapın