İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu
İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı

Bankalar, her türlü portföyde bulunan müşterilerine özel olarak birçok farklı avantajlar oluşturmaktadır. Özellikle son yirmi yılda eğitime verilen değerin artması ve sosyal kampanaların vurgulaması sayesinde, bankalar da hizmet politikalarından bir kısmını öğrencilere yönlendirmiştir. Bu anlamda İş Bankası da, ülkemizde eğitimini devam ettiren ve 18 yaşının üzerinde bulunan üniversiteli öğrencilerin hayatını kolaylaştırmak adına İş’te Üniversiteli kredi kartı uygulamasını başlatmıştır. Bu sayede öğrenciler düşük faizler ve uzun vadeli ödeme planları ile daha rahat bir finansal hayat sürecektir.

İş’te Üniversiteli Özellikleri

İş’te Üniversiteli kredi kartlar, birçok farklı avantajı bünyesinde barındırır. Özellikle harcadıkça kazandıran bir yapıya sahip olan İş’te Üniversiteli kredi kartları, üniversite eğitimlerini devam ettiren öğrencilere özel olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında Maximum üye kuruluşlarının hepsinde ayrıcalıklı alışveriş yapmaya izin veren İş’te Üniversiteli kredi kartı, 200 binden fazla iş yeri ile birlikte kullanılmaktadır.

Aynı zamanda İş’te Üniversiteli kredi kartı bünyesinde istenen miktarlarda puanlar biriktirilecek ve bu sayede temassız ödeme ile birlikte de rahatlıkla hızdan ve zamandan tasarruf edilecektir. Bunun yanında İş’te Üniversiteli kredi kartlarının mobil teknolojiye uygun yapısı sayesinde, öğrenciler zaman kaybetmeden ekstrelerini ödeyebilecek ve bu sayede rahatlıkla kendilerine özel harcamalarda bulunacaklardır.

İş’te Üniversiteli Maddi Detaylar

İş Bankası tarafından öğrencilerin kullanımı için uygulanan İş’te Üniversiteli kredi kartlarında, yıllık kart aidatı ücreti 25 TL olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda alışveriş faizlerinde ise %2,25 olarak belirlenen bir oran vardır. İş’te Üniversiteli kredi kartlarında herhangi bir nedenden dolayı oluşan gecikmelerde uygulanacak olan gecikme faizi ise %2,75 olarak belirlenmiştir.

Nakit avans çekmek isteyen müşteriler bu işlemi İş’te Üniversiteli kredi kartlarından yapmak istediklerinde ödeyecekleri faiz oranı %2,25 ve tutarı ise %5 ile birlikte 15 TL olacaktır. Bunun yanında başka bir bankadan çekilen veya yurtdışı kaynaklı olarak istenen nakit avans taleplerinde %5 ve 15 TL kuralı değişiklik göstermemektedir. İş’te Üniversiteli kredi kartlarına ek olarak çıkartılan kredi kartlarının ek kart ücreti yoktur. Aynı zamanda İş’te Üniversiteli kredi kartlarını yenilemenin de bir ücreti bulunmaz.

Yorum yapın