İş Bankası Kasa Kiralama Ücreti

İş Bankası, ülkemizde kurulan ilk özel banka olmasının avantajını her zaman müşterilerine yansıtmaktadır. Araştırma ve geliştirme departmanları, İş Bankası üzerinden gerçekleştirilecek bütün müşteri taleplerini karşılamaya yönelmiş ve bu yüzden de kendi hizmet politikalarını geliştirmiştir. Bilindiği üzere İş Bankası tarafından kullanılan yenilikçi teknoloji ve sıra dışı hizmet politikaları, her zaman müşterilerin hoşuna gitmektedir.

Ülkemizdeki bütün bankalar tarafından verilen ve hizmete sunulan kasa kiralama durumu ise İş Bankası tarafından daha teknolojik bir hal almıştır. Özellikle sadece klasik kasa kiralamanın olmadığı İş Bankası bünyesinde, aynı zamanda robot kasaların da kiralanması mümkündür. Bilindiği üzere değerli eşyaların, hatıraların, delillerin ve daha birçok farklı unsurun saklandığı kiralık kasaların ücretleri ve şartları; kiralanan kasalara göre farklılık gösterecektir.

İş Bankası Kiralık Kasa Kullanımı

İş Bankası kiralık kasalar, ülkemizde tek tip bir kullanıma sahiptir. Özellikle hafta içi günleri mesai saatleri arasında açılmaya müsait olan bu kasalar için, bazı bankalar özel ve VIP olarak nitelendirilen bazı hizmetler oluşturmuştur. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren ve müşterilerin istediği zaman kasalarına ulaşmasını sağlayan bankaların arasında, kiralık kasa işinde ileri teknoloji kullanan İş Bankası da gelmiştir.

Kiralık kasalarda genel olarak İş Bankası 2 farklı anahtar kullanır. Bunlardan bir tanesi bankada, diğeri ise İş Bankası müşterisinin kendisinde bulunur. Özellikle iki kilit sisteminin kullanıldığı kiralık kasa işlemlerinde, bu yüzden iki anahtar bir araya gelmeden herhangi bir şekilde açılması söz konusu değildir. İş Bankası aynı zamanda müşterilerine, aynı anda 3 kişi ile ortak kasa kiralanması konusunda izin vermektedir.

İş Bankası Kasa Ücretleri

İş Bankası kasa ücretleri genel olarak küçük, orta ve büyük olarak değişmektedir. 370 TL, 440 TL ve 600 TL olarak değişen yıllık kasa kiralama ücretlerinin yanında; İş Bankası tarafından 250 TL bir depozito uygulanmaktadır. Bunun yanında ise robot kasalarda küçük, orta ve büyük boy kiralık kasaların kiralanma ücreti ise 740 TL, 880 TL ve 1.200 TL olarak belirlenmiştir. Bu kasalarda da depozito ücreti 250 TL’dir.

Yorum yapın