İş Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama (Sms ve İnternetten)

Türkiye İş Bankası, bakiye sorgulama işlemlerinde tüm platformlardan hizmet veriyor. SMS bankacılığı, internet bankacılığı, telefon bankacılığı veya ATM’lerden bakiye bilgisi edinilebilir. SMS ve internetten bakiye sorgulama için birbirinden farklı yöntemler sunuluyor.

İş bankası Akıllı Asistan uygulaması, dijital bankacılık sisteminde yapay zeka formatında hizmet sunuyor. Hem internet hem SMS bankacılığını bir arada sunan Akıllı Asistan sistemi, 7/24 tüm bankacılık işlemleri hakkında bilgi edinebilmek için en kolay yöntemler arasındadır. Hesap işlemleri, bakiye öğrenme, kredi kartı bakiyesi ve pusanı öğrenme gibi işlemler için dijital bankacılık sistemin kullanabilirsiniz. İşlem yönergeleri ve tüm detaylar haberde yer alıyor.

İş Bankası İnternetten Bakiye Öğrenme

Mobil uygulama türünde sunulan Akıllı Asistan ile yapılabilecek işlemler şu şekildedir;

  • Harcama Geçmişi
  • İşlemler
  • Para transfer
  • Hesap ve Kredi Kartı Bakiye Bilgileri
  • Harcama Tavsiyesi

İş bankası hesap, ek hesap ve tüm kartlara ait bakiye bilgisi dijital bankacılık sisteminde sunuluyor. Cep telefonunda SMS ile iletişim sağlayarak dilediğiniz tüm soruları iletebilir, bakiye ve bankacılık işlemlerine dair tüm bilgileri sohbet formatında edinebilirsiniz.

İş Bankası İnternet Bankacılığı

İş Bankası internet bankacılığı üzerinden bakiye sorgulama işlemleri yapmak için resmi internet sayfasına giriş yapılmalıdır. www.isbank.com.tr web sayfası üzerinden ‘’Bireysel’’ sekmesine tıklayarak, bireysel hesabınıza ait bakiye bilgilerini ve kredi kartı bakiye bilgilerini öğrenebilirsiniz.

İnternet bankacılığı şifresi ile T.C kimlik numarasını yazarak, sisteme giriş yapabilirsiniz. Şifresi olmayan veya şifresini unutan banka müşterileri ‘’Şifrem Unuttum’’ sekmesine tıklayarak, şifre yenileme işlemi yapabilir yeni şifre oluşturabilirler.

Edinilen internet bankacılığı şifresi ile giriş yaparak, ana menüde sunulan ‘’Hesaplar’’ bölümünden işlem sağlayabilirsiniz. Mevduat hesapları, ek hesaplar, ek kart ve kredi kartlarına tıklayarak, tüm hesaplar için bakiye sorgulama işlemi kolay ve hızlı şekilde yapabilirsiniz.

İş Bankası Mobil Bankacılık İle Bakiye Öğrenme

7/24 bankacılık işlemi yapabilmek ve mobil cihazlardan bakiye sorgulama yapmak için İş Bankası Mobil Bank sistemi sunuluyor. AppStore, Google Play ve Windows Play sanal mağazalarına giriş yaparak, İş Bankası mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama ile dilediğiniz her an sisteme giriş yapabilir, bakiye sorgulama, transfer veya tüm bankacılık işlemlerini hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Akıllı telefonlar ve tablet cihazlardan sunulan mobil bank sistemine, belirlediğiniz şifre ile giriş yapabilirsiniz. Menüde yer alan ‘’Hesaplarım’’ sekmesine tıklayarak, tüm ek hesapları ve kredi kartı bakiyelerini, dönem içi harcamaları, hesap kesim ve ödeme tarihleri, para puan bilgilerini öğrenebilirsiniz.

İş Bankası SMS İle Bakiye Sorgulama

İş Bankası bakiye öğrenme işlemleri için SMS ile hizmet vermiyor. SMS uygulaması Akıllı Asistan uygulaması şeklinde sunuluyor. Telefon bankacılığı ve dijital bankacılık yöntemleri ile 7/24 bakiye sorgulama işlemleri yapabilirsiniz.

Yorum yapın