ING Bank ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

ING Bank ATM’lerinde günlük para çekme ve para yatırma işlemleri, belirli komisyonlar dahilinde daha üst meblağlarda yapılmaktadır. ING Bank ATM para yatırma limiti ve para çekme limitleri, 2019 yılı itibariyle güncellenmiştir. 7/24 ING ATM’lerinden yatırım ve çekim işlemlerinin yanı sıra transfer ve döviz işlemleri de yapılabilmektedir.

ING Bank ATM Para Çekme Limiti

ING ATM’lerinden Türk Lirası’nın yanı sıra Dolar, Euro ve Sterlin yatırım veya çekim işlemleri de yapılmaktadır. ING Bank müşterileri banka kartı veya kredi kartlarıyla para çekme işlemi yapabilirler. Ayrıca kartsız işlemler menüsünden de T.C kimlik numaralarını belirterek, günün her saatli para çekme işlemi sağlayabilirler.

ING Bank ATM para yatırma limiti, günlük 1.000 TL olarak belirlenmiştir. Daha üzeri oranda para çekme işlemleri için 2.000 TL’ye kadar olanak sağlanmaktadır. ATM’den ek para çekme limitleri için 5 TL komisyon tahsil edilmektedir.

ING Bank ATM’den para çekme işlemlerinde turist kartlar ile yapılan işlemlerde 10 TL komisyon tahsil edilmektedir. Ortak ATM’lerden veya diğer bankaların ATM’lerinde yapılan ING Bank para çekme işlemlerinde ise %1,15 komisyon tahsil edilmektedir.

ING Bank ATM Para Yatırma Limiti

ING Bank müşterileri para yatırma işlemlerini, yurt içindeki tüm ING ATM’lerinden yapabilirler. Ortak ATM’lerden de komisyon ile para yatırma işlemi sağlanmaktadır. Kredi kartı ödemesi, banka kartına para yatırma, hesaptan veya nakit havale, EFT işlemleri, döviz alım- satım veya döviz transferleri gibi işlemleri ATM’den yapılmaktadır.

ING Bank ATM’den para yatırma limiti, tek seferlik işlemlerde günlük 40 adet banknota kadar sağlanmaktadır. Minimum 5 TL ile 200 TL’ye kadar istenilen banknot türünde yatırım yapılabilir. Tek seferde maksimum 8.000 TL ve günlük 20.000 TL’ye kadar para yatırma işlemi sunulmaktadır.

Yorum yapın