HSBC Bank Pos Destek Hattı

HSBC Bank, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak, POS cihazları konusunda da pek çok avantaj sunmaktadır.  Bu avantajların ilki, POS cihazları kullanılırken alınan banka komisyonlarını düşürmesidir. Böylelikle esnafların, POS cihazı konusunda, günümüzde sıkça tercih ettiği bankalar arasına girmiştir.

Yaygın olarak kullanılan POS cihazlarıyla alakalı çeşitli sorunlar yaşanabilir. Ya da POS cihazı kullanımıyla alakalı bilgi edinmek istenebilir. Böyle bir durumda yapılacak olan şey, HSBC Bank POS destek hattına ulaşmaktır. 7/24, günün her saati, her yerden ulaşılabilen bu destek hattı sayesinde, istediğiniz bilgiyi edinebilir, sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

HSBC Bank Pos Destek Hattı İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük Adresi: HSBC Bank A.Ş. Esentepe Mah. Büyükdere Caddesi No:128 34394 Şişli / İSTANBUL

HSBC Bnak POS destek internet sitesi: https://www.hsbc.com.tr

HSBC Bank Pos Destek Hattı Telefon Numarası

HSBC Bank POS destek çağrı merkezi numarası: 0 212 366 37 77

HSBC Bank POS destek telefon hattında verilen desteklerden en genel olanları şunlardır; POS cihazı kullanımına dair genel bilgiler, kayıp veya çalıntı POS bildirimleri, POS güvenliği hakkında bilgiler, provizyon talepleri, POS arıza ve destek işlemleri, sanal POS başvurusu yapma (ön başvuru), POS hakkında kampanya bilgilendirmeleri, ortak POS kullanımı (ortak posa geçiş veya ortak postan ayrılmak), sarf malzeme talepleri (pos rulosu, sticker, kampanya afiş talepleri vb.), gün sonu detay incelemeleri, POS ekstre talepleri (aylık), firmanın iletişim bilgilerinin güncellenmesi, Code 10 bildirimleri, Raportal kullanımı konusunda yardım almak, firmanızın çalışma şartları hakkında bilgilendirme almak.

Bu soruların cevaplarına müşteri hizmetleri HSBC Bank POS destek hattını arayarak ulaşabildiğiniz gibi, www.hsbc.com.tr adlı, HSBC Bank’ın kendi internet sitesine girerek, Üye İşyeri ve Provizyon destek hattı “sıkça sorulan sorular” kısmından da kolay ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Bu genel sorunlar harici, herhangi başka bir sorununuz olursa da, HSBC POS destek hattını arayarak, istediğiniz konu hakkında bilgi alabilir, cihazlarınızla ilgili yaşadığınız problemler hakkında destek alabilirsiniz.

Ayrıca çağrı merkezini aramanın yanı sıra, HSBC Bank’ın kendi internet sitesine girerek de POS cihazları hakkında birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın