Halkbank Pos Destek Telefon Numarası (0 212 365 75 85)

Gelir İdaresi Başkanlığınca aktif edilen düzenlemeler ile beraber, artık birçok işletmede Yazar Kasa Pos ürünlerinin kullanılması kesinlikle zorunlu bir durum olmuştur. Bu cihazın maliyetli olmasından dolayı da birçok işletme, bu konuda ücretsiz olan seçeneklere yönelmekte ve ücretsiz pos seçeneklerini de değerlendirmektedir.

Halkbank yazar kasa pos ise bu arayışta olan işletmeler için bulunmaz bir fırsat olmuştur. İşlem kolaylığı sayesinde işletmeyi birçok yükten çok daha hızlı şekilde kurtaran bu yazarkasa pos cihazları, ödemeleri kayıt altına almaktadır.

Halkbank Pos Cihazı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank’ın ücretsiz olarak müşterilerine vermekte olduğu bu yazarkasa pos cihazı, normal yazarkasalardan daha küçüktür. Taşınabilir özelliği bulunmaktadır. Önceki yazarkasalara göre daha hızlı. Ödeme konusunda pratik olan bu cihaz, işlem hızı bakımından oldukça idealdir. Halkbank yeni nesil yazarkasa pos cihazı başvuruları için internet bankacılığı veya Halkbank şubeleri üzerinden başvurular almaktadır. Halkbank ile işletme arasında yapılan çeşitli anlaşmalar sonucunda yapılan değerlendirmelerin ardından tarafa olumlu ya da olumsuz geri dönüş sağlanmakta, bu sayede ücretsiz olarak Halkbank yazarkasa pos cihazına işletme sahip olabilmektedir.

Peki Avantajları Nelerdir?

Halkbank yeni nesil yazarkasa pos cihazı, birbirinden önemli ve ayrıcalıklı avantajlar sağlar. Sağlamış olduğu bu avantajlarla işletmenin hizmet kalitesine katkısı büyüktür. Yeni nesil yazarkasa pos cihazının avantajları şunlardır:

 • Yazarkasa pos cihazı ile yalnızca nakit ödemeler için değil de, kredi kartı veya banka kartı ödemeleri de yapılabilir.
 • Eski cihazlarda işlemler iki üç adımda tamamlanırken, bu cihazda tek adımda tamamlanır.
 • Kart sahiplerinin nakitleri olmasa bile alışveriş yapmasını sağlar.
 • Düzenli oluşu sayesinde zamandan ve maliyetten tasarruf sağlanır.
 • Taşınabilir özelliği ve bu nedenle her yerde kullanılır.
 • Ödeme konusunda tüm bankalar ile anlaşmalıdır.
 • Yurt içi veya yurt dışında tüm Visa ve MasterCard logolu banka ve kredi kartlarını kabul eder.
 • Bu cihazlar, ödeme noktasında, sürekli olarak veri tabanına kayıt edilmekte ve işlemlerin durumları not alınmaktadır. Bu sayede ödemeleriniz sürekli olarak raporlar olarak saklanır.

Paraf uygulamalarından yararlanmak üzere Web Üyesi İşyeri olursanız:

 • Paraf ile taksitli ya da tek ödemeli işlem yapılabilir.
 • Paraf için düzenlenen kampanyalar kart sahiplerine yazılı ve görsel çeşitli kanallarla duyurulduğundan müşteri sayısı artabilir, bilinirliliği ve işlem hacmini yükseklere taşıyabilirsiniz.
 • Paraf sahiplerine ödüller vermektedir. Bu ödüller işyerinde tekrar kullanılması sağlanabilir ve müşterilerin güveni sağlanabilir.

Kartlı işlemlerle ilgili olan tüm bilgi kontrolleri (kayıp, çalıntı, iptal edilmiş, geçersiz kart vb.) bankamız tarafından otomatik olarak yapıldığı için güvenli işlem yapılmış olur.İşlemler kısa sürede gerçekleştiğinden ödemelerde zaman kaybını azaltır, taksit vb. uygulamalarla işlem hacmini artırır, cironuzu yükseltirsiniz. İşyerinizde nakit bulundurma riski en aza indirgenmiş olur.

Halkbank Pos Destek Hizmet Numarası

0 212 365 75 85 POS Destek Hattı’ndan 7 gün 24 saat hizmet alabilir, POS işlemlerine ilişkin her türlü talep ve sorularınızı iletebilirsiniz. Bu numara sizlere günün her saatinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ekstra bir ücret ödemesi yansımadan pos cihazınızı aldığınızdan kurulumuna kadar geçen süre içerisinde tüm sorunlara cevaplar bulunabilmektedir.

Yorum yapın