Halkbank Mevduat Faiz Oranları 2019

Türkiye’de uzun zamandır hizmet veren Halk Bankası, müşterilerine faiz konusunda kazanç sağlamaya da devam ediyor. Eğer Halk bankasında bir mevduat hesabı açarak paranızı değerlendirme gibi bir niyetiniz varsa, kesinlikle bu niyetinizi gerçekleştirmelisiniz. Günümüzde çoğu kişi parasını en fazla şekilde değerlendirebileceği bir banka arayışı içerisinde. Tabii Halk bankasında ya da başka bir bankada bir mevduat hesabı açmak istiyorsanız bunun ilk kuralı o bankada bir hesap açtırmanız dır. Bu işlemi siz de internet bankacılığı üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden TL, Dolar ya da Euro gibi farklı cins paralar üzerinden de mevduat hesabı açabilirsiniz.

Halkban Mevduat Hesabı Açma

Eğer oturduğunuz yerden Halk Bankası üzerinden bir mevduat hesabı açtırmaya karar verdiyseniz bunun için internet bankacılığı dışında bir seçenek daha mevcut. Halk Bankası mevduat hesabı açtırmak için 0 850 222 0 40 ve 444 0 400 numaralarını tuşlayarak Halk Bankası müşteri hizmetlerinden size bu konuda yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Böylece mevduat hesabını kolay bir şekilde açabilirsiniz. Ayrıca Halk Bank şubesine giderek de mevduat hesabınızı açabilirsiniz. Ancak internet üzerinden açacağınız e-vadeli mevduat hesapları açmanızı tavsiye ederiz. Çünkü böylece bankanın hoş geldin faizinden de faydalanabilirsiniz. Mevduat hesaplarınızı istediğiniz gün, ay ve yıl şeklinde siz belirleyebilirsiniz.

32 Günlük Halkbank Mevduat Faiz Hesabı

Eğer oldukça büyük bir miktarda paranız varsa 32 günlük mevduat hesabı açarak Halk Bankta paranızı değerlendirebilirsiniz. 32 günük yapacağınız yatırımda paranızın %21 i kadar faiz alabilirsiniz.

91 Günlük Halkbank Mevduat Faiz Hesabı

Halk Bankta, 91 gün sürecek olan bir mevduat faiz hesabı da açtırabilirsiniz. Örneğin: 10 Bin TL’lik mevduat faiz hesabınız 91 günün sonunda 497 TL faiz alacaksınızdır.

365 Günlük Halkbank Mevduat Faizi

Eğer uzun vadeli yatırım yaparak paranızı daha da değerlendirmeyi düşünüyorsanız Halk Bank’ın 365 günlük mevduat faiz planını tercih edebilirsiniz. Bir yıl süren bu mevduat hesabınızdan oldukça fazla bir faiz alarak paranızı daha da değerlendirebilirsiniz. Örneğin: 10 Bin TL’lik bir para yatırdınız diyelim, 365 günün sonunda paranıza 2.037 TL faiz gelecektir.

Yorum yapın