Fibabanka Hesap Bakiyesi Sorgulama (Sms ve İnternetten)

Fibabanka müşterilerine sunulan bankacılık hizmetleri dahilinde, telefon bankacılığı ve internet bankacılığı sistemleriyle bakiye sorgulama yapılabilir. Fibabanka SMS ile bakiye sorgulama işlemleri sunmuyor. Ancak mobilden veya internetten bakiye bilgisi öğrenilebilir.

Fibabanka mevduat hesapları, yatırım hesapları veya kredi kartı hesapları için bakiye sorgulama işlemleri, dijital platformlar üzerinden yapılmaktadır.

Fibabanka İnternetten Bakiye Sorgulama

www.fibabanka.com.tr web sayfasına giriş yaparak, Bireysel veya Kurumsal sekmelerinden bakiye bilgisi öğrenebilirsiniz. Bireysel hesaplar için sunulan internet ve mobil bankacılıkları ile tüm hesaplara ait sorgulama işlemleri yapabilirsiniz.

Fibabanka resmi web sayfasına girişlerde ‘’İnternet Bankacılığı’’ menüsü, sayfasının sağ üst köşesinde yer alıyor. Butonu kullanarak Bireysel girişi seçebilirsiniz. İnternet Şubesine giriş için T.C kimlik numarası ile tek kullanımlık şifre alabilir, ardından kendi şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Oluşturduğunuz şifre ile Fibabanka İnternet Şubesi sistemine giriş yapabilirsiniz. Ana menü ile sunulan vadeli mevduat hesapları, vadesiz mevduat hesapları bölümlerinden, istediğiniz hesaba tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.

Fibabanka hesap sorgulama menüsünde, bakiyenin yanı sıra güncel dönem bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz. Kartlar bölümünden ise bankanın kullandığınız kredi kartlarına erişim sağlayabilirsiniz. Dönem içi hareketler, hesap kesim ve son ödeme tarihlerinin yanı sıra kullanılabilir bakiye bilgilerini dijital sistem aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Fibabanka Mobil Bankacılık İle Bakiye Sorgulama

Fibabanka Çağrı Merkezi 444 8 888 numaralı hat üzerinden bankacılık işlemleri sunuyor. 0850 222 77 77 numarası üzerinden de Fibabanka müşteri temsil sistemine erişim sağlayabilir, hesap bilgileri ve diğer bankacılık işlemleriyle alakalı tüm konularda bilgi alabilirsiniz.

Fibabanka mobil bankacılık sistemi henüz bulunmamaktadır. Mobil uygulama sunmayan Fibabanka bakiye sorgulama işlemlerini, mobil cihazlar ile İnternet Şubesi üzerinden yapabilirsiniz. Mobil uyumluluk sistemi ile Fibabanka dijital sistemi sunulmaktadır.

Yorum yapın