Fibabank Çalışma Saatleri

Fibabank çalışma saatleri 2019 yılında, iş günleri olarak devam etmektedir. Haftanın 5 günü hizmet veren Fibabankası, resmi tatillerde hizmet vermemektedir. Bayram tatilleri ve kamu tatillerinde tam veya kısmen hizmet veren banka, hafta sonları mesai uygulamamaktadır.

Fibabankası, 27 Aralık 2010 tarihiyle faaliyete başlamıştır. Fiba Grup bünyesinde bankacılık hizmetleri sunan Fibabankası, yurt içinde 62 şube ile hizmet sunuyor. Hafta içi her gün banka şubelerinden hizmet sağlayan Fibabank, resmi tatiller, bayram tatilleri ve hafta sonları hizmet vermemektedir.

Fibabanka Çalışma Saatleri

Hafta içi her gün hizmet veren Fibabankası, sabah saat 09:00’da tüm şubelerinden hizmet veriyor. Öğle arasında kapalı olan banka, 1 saatlik öğle tatili uygulamaktadır. Haftanın 5 günü 17:00 saatine kadar faaliyet gösteren Fibabank şubelerinin 2019 çalışma saatleri şu şekildedir;

  • 09:00 – 12:30 / 13:30 – 17:00

Cumartesi ve Pazar günleri kapalı olan Fibabankası, diğer bankacılık sistemleriyle 7/24 kesintisiz hizmet veriyor.

Fibabanka Online Çalışma Saatleri

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık sistemlerinden kesintisiz erişim sağlayan Fibabank, telefon bankacılığı sistemiyle de 7 gün 24 saat kesintisiz iletişim ve erişim olanağı sunuyor. Bireysel bankacılık işlemlerinin yanı sıra kurumsal bankacılık işlemleri de dijital bankacılık sistemlerinden günün her saati yapılabilir.

Fibabanka ATM’lerinden 7/24 hizmet sunumu devam etmektedir. Para transferleri, yatırım ve çekim işlemleri, ödemeler, başvurular veya sorgulama işlemleri, yurt içindeki tüm Fibabank ATM’lerinden 7/24 olarak yapılabilir.

Kurumsal finansman destekleri, kredi kartı veya kredi işlemleri, tarımsal krediler ve KOBI finansal destekler gibi pek çok alanda hizmet veriliyor.

Fibabanka Müşteri Temsil Sistemi Çalışma Saatleri

Fibabanka çağrı merkezi 444 88 88 numarasından hizmet veriyor. Müşteri hizmetlerine erişim sağlanarak günün her saati işlem yapılabilir. 7/24 kesintisiz iletişim sağlayan Fibabankası, bireysel bankacılık işlemleri ve kurumsal bankacılık işlemlerini telefon bankacılığı ile sağlamaktadır.

Üstelik hafta içi çalışma saatlerinde veya hafta sonu günün herhangi bir saatinde işlem sağlanabilir. Kesintisiz bankacılık sistemleri dahilinde hizmet veriliyor.

Fibabankası İletişim

www.fibabank.com.tr web sistemi üzerinden erişim sağlayan Fibabankası, 7/24 kesintisiz hizmet sunuyor. İnternet bankacılığı sistemi çalışma saatleri yılın her günü ve günün her saati olarak sunuluyor.

Fiba Holding bünyesinde hizmet veren Fibabankası;

  • KOBI
  • Tarım
  • Bireysel
  • Ticari/ Kurumsal

Bankacılık alanlarında hizmet sunuyor. Dijital bankacılık sistemlerinin de tamamından hizmet sunan bankaya ayrıca mail yöntemiyle erişim sağlanabilir.

0850 222 77 77 Fibabankası müşteri hizmetleri telefon numarasından iletişim desteği sunuluyor. Yurt içindeki tüm ATM noktaları ve e-mail adresleri, iletişim formları ve faks numaraları web sayfasında detaylı olarak sunuluyor.

Hafta için günlerde 09:00 ile 17:00 saatleri arasında şubelerden hizmet veren Fibabankası, mesai saatleri dışında diğer sistemler ile 7 gün 24 saat bankacılık hizmetleri sunuyor. Genel müdürlük iletişim bilgileri için web sitesini ziyaret edin.

Yorum yapın