Fibabank Bakiye Sorgulama

Fibabank bakiye sorgulama işlemleri, dijital bankacılık sistemlerinin yanı sıra telefon bankacılığı menüsünden de yapılabiliyor. Fibabank bakiye sorgulama işlemleri, kartlı ve kartsız işlem seçenekleriyle yapılabilir. 7/24 bankacılık hizmetleri sunan Fibabankası, kredi kartı bakiye sorgulama ve banka hesap bakiyesi sorgulama işlemleriyle kesintisiz hizmet sunuyor.

Fibabankası İnternetten Bakiye Sorgulama

Fibabank resmi internet sayfası; www.fibabank.com.tr web sayfasından hizmet veriyor. Tüm bilgisayar sistemlerinden ve akıllı cihazlardan erişim sağlanabilir. İnternet Bankacılığı butonundan sisteme giriş yapılarak, müşteri numarası ve internet şifresi ile bakiye sorgulama işlemleri yapılabilir.

Fibabankası internet bankacılığı sistemine ayrıca TC kimlik numarasıyla da giriş yapılmaktadır. Ana menüde yer alan kredi kartı işlemleri veya hesap seçeneklerine tıklanarak, güncel bakiye ve limit bilgileri değerlendirilebilir. Ek hesaplar, altın ve döviz hesapları bakiye görüntüleme işlemleri ile Fibabankası internet sistemi kesintisiz erişimle sunuluyor.

Fibabankası Mobilden Bakiye Sorgulama

Mobil bankacılık seçeneğine erişmek için Fibabank internet sayfasından ‘’Mobil Bankacılık’’ sekmesine tıklayın. Mobil uygulama için sunulan hızlı link erişimi için IOS, Android ve Windows Phone cihazlar için ücretsiz mobil uygulama sunuluyor.

Mobil bank sistemini kullanarak bakiye sorgulama, kredi kartı işlemleri, hesap ve ek hesap bakiye bilgileri edinebilir, günün her saati bireysel bankacılık işlemleri yapabilirsiniz. Fibabank mobil uygulaması ile fatura ve kredi ödemeleri, kredi kartı işlemleri ve ödemeleri, hesap ve yatırım işlemleri, Türk Lirası ve döviz hesapları transfer işlemleri gibi pek çok seçenek sunuluyor.

Fibabankası ATM’den Bakiye Sorgulama

Kredi kartı bakiye sorgulama işlemleri 7/24 ATM’lerden yapılabilir. Kartlı işlem menüsünden veya sisteme kayıtlı olan cep telefon numarası ile kartsız işlemler menüsünden, bakiye inceleme yapılabilir.

Fibabank ATM’lerinden günün her saati bakiye sorgulama işlemi yapmak için kredi kartı menüsünden işlem yapılır. Limit bilgisi, güncel borç tutarı ve dönem içi harcamalar menüsü sunularak, son 10 işlem bilgisi verilmektedir.

Ana menüden hesap ve ek hesap seçeneklerine göre güncel bakiye bilgileri edinilebilir. Fibabank vadeli ve vadesi mevduat hesabı işlemleri, döviz hesapları ve altın hesapları bakiye bilgileri, transfer işlemleri, alım- satım ve hesaplar arası transfer seçenekleri, Fibabankası ATM’lerinden yapılabilir.

Fibabankası Telefon Bankacılığı

Fibabank telefon bankacılığı sisteminden bakiye sorgulama işlemleri yapılabilir. Hem sesli yanıt menüsünden hem tuşlama menüsünden hem de müşteri temsilcisine bağlanarak güncel limit ve bakiye bilgisi edinilebilir.

Fibabank müşteri hizmetleri için 0850 222 77 77 numaralı telefondan erişim sağlanabilir. Günün her anı kesintisiz erişim ve iletişim desteği sunan Fibabankası, 444 8 888 numaralı çağrı merkeziyle de işlem sunuyor.

Fibabank telefon bankacılığı sisteminden, sesli yanıt sistemini kullanarak ‘’bakiye sorgulama’’, ‘’kredi kartı işlemleri’’ ‘’ek hesap bakiye’’ gibi menü seçenekleri ile güncel bakiye bilgisi ve hesap bakiye bilgileri edinilebilir.

Yorum yapın