Evde Zarf Paketleme İşi

Evde Zarf Paketleme İşi
Evde Zarf Paketleme İşi

Evde zarf katlayarak para kazanmak isteyenler, özellikle kadınlar ve öğrenci olanlardır. İşini kaybeden bazı insanlar, evde başka iş fikirlerine yönelirler. Evde fazladan işe ihtiyaç duyanlar, ev hanımları, öğrenciler ve işsiz vatandaşlar için tercih edilen meslekler evde paketleme işi yapmayı içerir.

Günümüzde birçok insan evde fazladan iş yaparak para kazanıyor, bu da ailelerine maddi olarak yardımcı oluyor ve hatta birçok anne çocuklarının eğitimi için bu şekilde ödeme yapıyor. Evde zarf paketleme işi de bu işler arasında oldukça büyük yer kaplamaktadır. Evde para kazanmak için zarf paketlemek aynı zamanda boş zamanı değerlendirmek açısından da oldukça mantıklıdır.

Evde Zarf Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evinizde, matbaada üretilen zarfları paketleyerek de para kazanabilirsiniz. Bu çok basit iş modelinde firmanın tarif ettiği paketleme işlemlerini sırayla uygularsanız işiniz kolaylaşacaktır. Katlanacak zarflar farklı boyut ve renklere sahip olabilir. Evde zarf paketleme işi yapmak için öncelikle aynı renkteki zarfları tek tek ayırmak gerekir. Ardından, 10 demetin zarflarını sayacak ve bunları lastik bantlarla bağlayacaksınız. Her kutuya 10 farklı renkte 100 adet zarf yerleştirip, kutuya firma etiketini yapıştırarak paketleme sürecini tamamlamış olursunuz.

Herhangi bir özel yetenek veya beceri gerektirmeyen bu işi herkes kolaylıkla yapabilir. Bu sayede evden vakit geçirirken bir yandan da para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda herhangi bir harcama veya masraf yapmanıza da gerek yoktur.

Evde Zarf Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Zarf paketleme işi, diğer iş modellerindeki en basit işlerden biridir1000 kopya halinde paketlediğiniz her iş için 100 TL kazanırsınız. Ne kadar hızlı olursanız, iş o kadar çabuk tamamlanır ve teslim edilir. Bu sayede daha fazla yeni paketleme işi satın alabilir ve daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Örneğin iki günde 1000 adet zarf paketler ve teslim ederseniz, ayda yaklaşık 1.400 Türk Lirası kazanırsınız.

Elbette, bu görevi, ona uyum sağlamadan önce bu kadar kısa sürede tamamlamak kolay değil, ancak ona uyum sağladıkça daha kolay hale gelecektir.

Şirket, her işi teslim ettiğiniz gün ücreti size peşin olarak ödeyecektir. Günde sadece birkaç saat harcayarak (deneyim gerektirmez) ayda 1.400 TL kazanmak istiyorsanız, evde zarf paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçmelisiniz. Evde zarf paketleme işi kazancı ile ihtiyaçlarınızın çoğunu giderebilirsiniz. Bu firmalarda çalışan yetkili kişiler düzenli olarak gelen başvuruları kontrol eder ve eğer kabul edilirseniz hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde Zarf Paketleme İşi Hangi Firmalar Veriyor?

Türkiye’nin her yerinde paketleme işi için birçok firma bulunmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir, Konya ve Adana gibi büyük şehirlerde evde çalışmak için daha fazla istihdam sağlayan firma vardır. Siz bu şehirlerde olmasanız bile bu tür şirketlerin farklı illerde şubeleri olabilir. Bu durumda şehir dışına da iş verebilirler. Yani bu firmanın ana merkezi yaşadığınız şehirde olmasa bile kargo yöntemi ile para kazanabilirsiniz.
Plastik bardak ambalajı sağlayan firmanın duyurusu için aşağıdaki basit başvuru formunu doldurup gönderebilirsiniz. Alınan başvuruyu değerlendirdikten sonra işveren firma sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Evde Zarf Paketleme İşi Verenler Telefon Numarası Nedir?

Evde zarf paketleme işi verenler iletişim adresleri için siz de hemen bizi takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Facebook sayfamız üzerinden anlık olarak tüm güncel ilanları görebilir ve hangi firmanın eleman aradığını görebilirsiniz. Bu sayede daha kolay bir şekilde evde zarf paketleme firmalarını bulabilirsiniz.

Evde Zarf Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evde başka işler yapmak istiyorum diyenler internet araştırmasında paketleme işi şirketlerle karşılaşmamış olabilir. Nedeni şu ki, ülkemizdeki çoğu firma web sitelerini henüz açmadığı için bu tür reklamlarda görmemek normaldir.

Evde zarf paketleme işi başvuru yapmak için firmaların başvuru formları doldurulmalıdır.
Başvuru formuna adınızı, soyadınızı, ikamet ettiğiniz ili ve e-posta adresinizi bırakarak firmanın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilir, anlaşmaya varır varmaz para kazanmaya başlayabilirsiniz. Şirket ile bir anlaşmaya vardıktan sonra malzemeler şirket çalışanları tarafından size getirilecek ve aile konutunuza teslim edilecektir. Tüm siparişleri teslim tarihinde teslim etmek, şirketin size güvenilirliğini artıracak ve sizinle tekrar işbirliği yapmayı isteyeceklerdir.

Sizde ek iş arıyorum diyorsanız evde yapabileceğiniz diğer ek işler için  facebook sayfamızı  ve web sitemizi takip etmeyi unutma !

Evde zarf paketleme işine aşağıdan başvuru yapabilirsiniz.

Piyasada iş vermeden sizden kapora, teminat ve benzeri adlar altında para isteyen dolandırıcılar bulunmaktadır. Kimseye her ne adla olursa olsun ödeme yapmayın !

 

Yorum yapın