Evde Paketleme İşi

Evde Paketleme İşi 
Evde Paketleme İşi

Türkiye’deki ambalaj firmaları en iyi ticari kreatif çalışmaları da sürdürmektedir. Ülkemizde ev ambalajı sağlayan birçok firma var ve bu firmalar aracılığıyla ayda 4000 liraya kadar ek kazanç elde edebilirsiniz.Bu ticari şirketler özellikle son yıllarda oldukça artmıştır. Evde boş vaktini para kazanarak değerlendirmek isteyen öğrenciler ve ev hanımları için bu fırsatlar çok önemlidir. Aynı zamanda 5-6 kişilik kolektif bir ekibiniz varsa, bir ev paketleme şirketinden iş bulma şansı artacaktır. Evde fazladan iş yaparak aile ekonomisine katkıda bulunmak ve bunun için daha fazla iş fikri aramak istiyorsanız evde paketleme işi, yapabileceğiniz en kolay işlerden biridir.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Paketleme işinin nasıl yapıldığı neyin paketlendiğine göre değişir. Akla gelmeyecek pek çok şeyi evde paketleyerek kazanç elde etmek mümkündür. Sabundan kınaya, pipetten plastik bardağa kadar pek çok şeyi evde kendiniz paketleyebilirsiniz. Evde paketleme işi yapmak için herhangi bir beceriye sahip olmanıza gerek yoktur. Bu sayede daha az emek harcayarak siz de evde ek kazanç sahibi olabilirsiniz.

Evde paketleme işi yapmak için hangi firma ile çalışıyorsanız onlar size gerekli malzemeleri verir. Bu sayede evde paketleme işi yapmak için herhangi bir masraf yapmanıza gerek kalmaz. Yani elde ettiğiniz tüm kazanç size kalır. Bu sayede hem hesaplı hem de kolay bir şekilde ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ev ambalajı ile elde edeceğiniz gelir genellikle iş yükünüzle orantılıdır. Normalde bir kişi ayda 4.000 liralık paketleme ücreti kazanabilir. Bununla birlikte, ev paketleme işiyle uğraşan şirketler genellikle bir kişiyi işe almazlar. Şirketler genellikle 5-6 kişilik ekipleri işe alma eğilimindedir.

İŞKUR ev paketleme işletmesinin her ay ne kadar para kazanabileceği her değişir. İŞKUR’un ev ambalajlama işinin aylık geliri kişinin becerisine göre farklılaşır. İŞKUR ailesi ambalaj projesi kapsamında ev hanımları daha çok çalışmakla birlikte; cetvel seti hazırlama, sabun, tel düğme, takı tasarımı, tırnak boksu, gömlek yaka dikişi, peçete halkası vb. çeşitli işler sunulur. Günde ortalama 4 saat gerektiren esnek çalışma sayesinde bu işi yapan kişiler evde iş imkanı paketleme kazancı ile kendilerine bir gelir kapısı sağlayabilirler.

Evde Paketleme İşi Hangi Firmalar Veriyor?

Evde paketleme işi veren firmalar Türkiye’nin dört bir yanına dağılmıştır. Paketleme işi yapılacak şeyin ne olduğuna bağlı olarak bu firmalar farklı şehirlerde yoğunlaşmaktadır. Genellikle evde paketleme işi veren firmalar büyük şehirlerde yer almaktadır. Eğer bulunduğunuz şehirde bir evde paketleme firması yoksa bu firmalar ile mail, telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bazı firmalar farklı şehirlerdeki kişilere kargo ile evde paketleme işi vermektedir.

Yaşadığınız şehirde hangi alanda daha çok üretim yapılıyorsa o firmalar ile iletişime geçerek evde çalışma talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda son dönemlerde evden çalışarak para kazanmak için firmalar çoğaldı.

Evde Paketleme İşi Verenler Telefon Numarası Nedir?

Evde paketleme işi için bu firmalara telefonla da ulaşabilirsiniz. Ayrıca online başvuru yapabilir ve bilgi alabilirsiniz. Bizi hemen takip edebilir, ev paketleme işi ile iletişime geçebilir ve güncel gönderi bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede hangi firmanın personele ihtiyacı olduğunu hemen anlayabilir ve başvurabilirsiniz. Evlere paketleme işi veren firmalar iletişim kurma yolları çok geniş bir yelpaze sunar.

Evde Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bir evde paketleme işi başvurusu yapmak genel olarak bu işi yapan kişiler arasında yayılmaktadır. Ev paketleme işine katılmak isteyen kadınlar, adreslerine en yakın İŞKUR şubesine giderek kayıt olacak. Kayıttan önce İŞKUR evde diğer iş başvuru formlarını dolduracaktır.

Form doldurulduktan sonra İŞKUR evde paketleme işine başvurmak isteyen kadınlara yönelik eğitim sertifika belgeleri profesyonel bir danışman tarafından kayıt altına alınır. Kayıt olduktan sonra cep telefonu numarası ve iletişim bilgileri sisteme eklenir. Sisteme kayıtlı kişilere uygun bir ev paketleme firması geldiğinde İŞKUR tarafından cep telefonuna SMS gönderilir. Gelen kısa mesajların işini kabul eden ev hanımları para kazanmaya başlayabilir.

İŞKUR haricinde evlere paketleme işi veren firmalar, en başta yapılan tüm başvuruları kontrol ettikten sonra, çalışmak istediği kişiye cep telefonu üzerinden ulaşır. Yoğunluğa bağlı olarak geri dönüş süresi daha uzun olabilir. 

Evde paketleme işi başvuru sırasında e – posta adresinizi ve telefonunuzu kimse göremez. Geri dönüşler telefonla yapılacaktır. Yaşadığınız il, cep telefonu numaranız ve e-posta adresiniz gibi bilgileri mutlaka yazmalısınız. Evde paketleme işi başvurularındaki yoğunluktan dolayı geri dönüş süresi uzayabilir lütfen sabırlı olunuz.

İlginizi Çekebilir! Evde Ek İş İle Aylık 5000 TL Ek Gelir Fırsatı

81 ilde evlere paketleme işi veren firmalar sitemiz ve facebook sayfamız üzerinden yapılan başvuruları sürekli takip etmektedir. Sizde evde paketleme işi yaparak ayda en az 10.000 tl para kazanmak istiyorsanız aşağıdaki paketleme işi başvuru formunu doldurup başvuru yapabilirsiniz. Evlere paketleme işi veren firmalar başvuruları en kısa süre içinde değerlendirip size geri dönüş yapacaktır. Paketleme işi başvurusu ve paketleme işleri için herhangi bir ücret istenmemektedir.

Piyasada iş vermeden sizden kapora, teminat ve benzeri adlar altında para isteyen dolandırıcılar bulunmaktadır. Kimseye her ne adla olursa olsun ödeme yapmayın !

Değerli okurlarımız, evde paketleme işi , evde paketleme işi veren firmalar ve evde paketleme işi ile ilgili birçok önemli konudan bahsettik. Sizde kaporasız paketleme işi yaparak ayda 9000 – 12000 Türk Lirası kazanabileceğiniz paketleme işleri için evde ek iş ilanları sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın !

“Evde Paketleme İşi” üzerine 7 yorum

Yorum yapın