Evde Balon Paketleme İşi

Evde Balon Paketleme İşi
Evde Balon Paketleme İşi

Balonlar tüm özel günlerde rengarenk olmaları ile her zaman çocukların en sevdiği şeyler arasındadır. Bu balonları paketlemek için evde balon paketleme işi ile evde ek iş yaparak ek gelir sahibi olabilirsiniz. Bu işe başlamak için tek yapılması gereken şey daha fazla iş fırsatı sağlayan bir şirketle anlaşmak. Daha sonra firmanın vermiş olduğu balonları istenilen renk, ebat veya verilen numaraya göre paketlemek ve üzerine satış fiyatı etiketini yapıştırmak yeterlidir.

Evde Balon Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde ek iş için yardımcı olan şirketler, iş yükünü azaltmak için dışarıdan başvuran kişiler veya şirketler için çeşitli işler sağlar. Böylece her iki iş yükü de azalır ve yeni iş fırsatları elde etmek için yeni sipariş alma fırsatına sahip olurlar. Evde ek iş sağlayan bu firmalar, gördükleri başvuruları değerlendirerek geri dönüş sağlar ve ekipmanları adrese gönderir.
Evde balon paketleme işi yapmak için her bir renkli balonu küçük bir pakete koymak ve ardından bu paketi büyük pakete koymak yeterlidir. Sağlık açısından balonların temiz bir ortamda paketlenmesini isteyen firmalar, çalışanlarına üzerlerine balonları koyabilmeleri için temiz bez ve eldiven de verirler.
Firmalar, bir pakete 10 farklı rengin nasıl konulacağını ve ağzının nasıl doğru bir şekilde kapatılacağını anlatırlar. Özellikle her pakete 10 farklı renk koyulmasını isterler.

Evde Balon Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

100 balonun ortalama satış fiyatı 25 Liradır Balon ambalajı ayrıca 10, 20, 50, 100, 200 veya 500’erli olarak ayrılır. Size gönderilen balonları istenilen renk ve miktarda paketlemeniz yeterlidir. 100’lük bir balon paketi ortalama 1 TL kazandırır. Gün içinde 10.000’e kadar balon paketlenebilir. Günde 10 – 12 saat çalışan bir ev hanımı veya öğrenci bu hesapla 4.000 TL’ye kadar kazanç elde edebilir. Ayrıca günde 2 – 3 saat çalışsanız bile ayda 1.000 TL kazanabilirsiniz.
Aynı zamanda evde balon paketleme işi için herhangi bir sermayeye gerek olmadığından bu işi masrafsız bir şekilde yapabilirsiniz. Böylece elde ettiğiniz tüm para tamamen size kalır. Evde balon paketleme işi kazancı özellikle öğrenciler ve ev hanımlar açısından çok avantajlıdır.

Evde Balon Paketleme İşi Hangi Firmalar Veriyor?

Piyasada evde balon paketleme işi sunan veya sağlayan çok fazla şirket vardır. Balon paketleme işini doğrudan alabileceğiniz gibi, diğer evde iş veren firmalar da bu işi size sunabilir. Eğer evde çalışarak para kazanma konusunda istekli iseniz bu konuda iş bulmanız oldukça kolaydır.
Diğer evde iş veren firmalara göre evde balon paketleme işi veren firmalar son yıllarda oldukça artmıştır. Talep arttıkça, bu uygulama daha fazla ek gelir isteyen insanları çekmektedir. Bu durumda şirket, yorum almak için resmi web sitesinde ve diğer aile şirketi sitelerinde benzer soruları takip eder. Bu sayede başka firmalar ile iletişim kurmaya çalışan kişilere ulaşır ve onlarla iletişim kurarak bu işi yapmalarını sağlar.

Evde Balon Paketleme İşi Verenler Telefon Numarası Nedir?

Evde balon paketleme işi yapmak isteyen kişiler öncelikle bu firmaların hangileri olduğunu öğrenmek için bizi takip edebilir. Aynı zamanda Facebook sayfamızda her zaman güncel ilanlar olduğundan daha kolay ve hızlı bir şekilde evde balon paketleme işi bulabilirsiniz.
Bunun dışında evde balon paketleme işi iletişim için firmalara direkt gitmek, aramak, mail atmak da bir çözümdür. Tüm bu detaylara göz atmak için siz de hemen sayfamıza girebilirsiniz.

Evde Balon Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evde ek iş yaparak çalışmak için iş sağlayan firmalara ulaşmak için bizzat bu firmalara gidilebilir, telefonla aranabilir veya mail atılabilir. Aynı zamanda bu firmaların sitesinde bulunan başvuru formları da doldurulabilir. İşveren firmalar, kendilerine gelen başvuruları en kısa zamanda değerlendirerek elemanlara geri dönüş sağlar. Geri dönüş almak için çalışmak isteyenler mutlaka bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde girmelidir.
Evde balon paketleme işi başvuru yaparken firmanın ne kadar büyük olduğuna da dikkat edilmelidir. Bir firma ne kadar büyükse o kadar çok elemana ihtiyacı vardır. Yani bu firmalar daha çok evde çalışan elemana ihtiyaç duyarlar. Sizde sitemiz sayesinde kaporasız evde paketleme işi yapabilirsiniz.

Sizde evde ek iş arıyorum diyorsanız evde yapabileceğiniz diğer evde ek işler için  facebook sayfamızı  ve web sitemizi takip etmeyi unutma !

Evde balon paketleme işine aşağıdan başvuru yapabilirsiniz.

Piyasada iş vermeden sizden kapora, teminat ve benzeri adlar altında para isteyen dolandırıcılar bulunmaktadır. Kimseye her ne adla olursa olsun ödeme yapmayın !

“Evde Balon Paketleme İşi” üzerine 2 yorum

Yorum yapın