Burgan Bank Müşteri Hizmetleri

Burganbank, Kuveyt merkezli bir banka kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir. Euro Bank ve Tekfen hisselerini satın alan Burgan Bank Grubu, 2013 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. %99,26 hisse kapasitesiyle hizmet veren grup ayrıca; Burgan Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Burgan Finansal Kiralama A.Ş. ve Burgan Porföy Yönetimi A.Ş. şirketleriyle bankacılık alanında kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

Tüm bankacılık işlemleri için telefon bankacılığı sistemi sunan Burgan Bank, 7/24 kesintisiz erişim sağlanan çağrı merkeziyle faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin her noktasından ve tüm operatörlerden 0 850 222 8 222 numaralı hattı arayarak, bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Burgan Bank Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’de toplam 60 şubesi olan Burgan Bank, müşteri temsil sistemiyle günün her saati hizmet sunmaktadır. Sabit hatlardan veya cep telefonlarından 0850 222 8 222’yi arayarak bilgi alabilir, işlem sağlayabilirsiniz.

Bireysel bankacılık hizmetlerinin yanı sıra kurumsal bankacılık hizmetleri de sunan Burgan Bank, e-posta sistemiyle; [email protected] mail destek sisteminden hizmet vermektedir.

Belge gönderimleri, evrak veya form iletileri için Burgan Bank faks numarası; (+90) 212 371 42 42 ve (+90) 212 357 08 08 olarak belirtilmiştir. Günün her anı erişim ve iletişim sağlanabilir.

Burgan Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kredi kartı işlemleri, banka hesap işlemleri, yatırım işlemleri, fon ve varlık satın alımları, kredi başvuruları gibi tüm bankacılık işlemleri için telefon bankacılığı sisteminden hizmet verilmektedir. Bireysel ya da ticari hesap sahipleri, müşteri temsilciğine doğrudan bağlanmak için (0850) 222 8 222 numarasını arayarak, sesli yanıt sistemi veya tuşlama yöntemi ile müşteri temsilcisine bağlanabilirler.

Burgan Banak genel müdürlük iletişimleri için (+90) 212 371 37 37 numaralı hattan erişim sağlanabilir. Burgan Bank transferleri için swift kodu; TEKFTRIS, Dealing kodu; TKFB ve Telex kodu; 39511XPRS TR olarak belirtilmiştir.

Burgan Bank Müşteri Hizmetleri İletişim

Çağrı merkezinden iletişim sağlamak ve bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek için mobil cihazlardan da erişim olanağı sunuluyor. Burgan Bank mobil uygulaması kullanan banka müşterileri, ana menüde sunulan arama tuşunu kullanarak Burgan Bank telefon bankacılığı sistemine doğrudan erişebilirler.

Evrak iletimleri veya yazışmalar içinse; Burgan Bank A.Ş. Maslak mahallesi, eski Büyükdere caddesi, No:13 Posta kodu 34485 Sarıyer/İstanbul adresi, genel müdürlük merkez adresi olarak sunulmaktadır.

Burgan Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Çağrı merkezinden müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için, aşağıdaki yönergeleri uygulayabilirsiniz;

  • 0850 222 8 222 numarasını arayın
  • 0 rakamını tuşlayın (müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için)
  • Bankacılık işlemlerinde; 1’i
  • Kayıp- çalıntı bildirimlerinde; 2’yi
  • Şifre işlemleri için; 3’ü
  • Dijital bankacılık sistemi için; 4’ü
  • Kredi kartı başvurularında; 5’i
  • Kampanyalar için; 6’yı
  • Müşteri memnuniyeti; 7’yi

Tuşlayarak işlem yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisiyle doğrudan görüşmek için, çağrı merkezi yanıtıyla 0 (sıfır) rakamını tuşlamak yeterlidir.

Yorum yapın