BKM Express Nedir, Avantajları Nelerdir?

BKM Express kurumsal aracı bir platform diyebiliriz. BKM Express üye işlemini yaptıktan sonra kredi kartlarınızı veya hesap kartlarınızı tanımlayarak ve bunu da telefon numaranız ile aktive ettikten sonra kullanabiliyorsunuz. BKM Express internet alışveriş yapılırken tanımlamış olduğunuz kartlar vasıtasıyla hızlı alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.

İnternet alışverişi yaparken bir çok kampanya ve fırsatta sunmaktadır. Bu uygulama İphone ve android telefonlarda kullanılmaktadır. Aynı zaman da para transferlerini de gerçekleştirebilirsiniz bu uygulama ile. Bu uygulamayı kullanırken konforlu tarafı kredi kartınızın yanınız da bulunmasına gereksinim duymamasıdır. Sadece uygulama üzerinden işlem yaparak daha önceden tanımlamış olduğunuz kartları kullanarak işlem yaptığınızdan dolayı kredi kartlarınızın yanınız da bulunmasına gerek yoktur.

BKM Express sadece kullanıcılarına değil e-ticarette bulunan kişiler için de avantajlıdır. BKM Express kullanan bir e-işletme pos cihazına gerek duymaz çünkü BKM Express sanal pos kullanmaktadır. Pos cihazlarında size ait pos olduğundan dolayı iade, rapor ve gün sonu gibi işlemler yapmanıza gerek yoktur. Aynı zaman da BKM Express kullanan e-ticaret yapanların sitelerine daha fazla tık aldığı ve bu da bir ek gelir oluşturduğu varsayarsak eğer her iki taraf için kullanışlıdır.

Ancak alışveriş yapmak istediğiniz sitelerin BKM Express ile çalışıp çalışmadığını teyit etmeniz gerekmektedir Çünkü tüm siteler BKM Express ile çalışmamaktadır.

BKM Express Nasıl Kaydolunur?

BKM Express sitesine girerek buradan üye ol kısmından üyeliğinizi yapabilirsiniz. Üye olmak için kredi kartınızı veya hesap kartınızı buraya bir defaya mahsus olmak üzere kaydetmeniz gerekmektedir. Kart bilgilerinizi girdikten sonra hesabınızı aktive etmek için telefon numaranızı ve kartınızın ilk dört hanesi ve son dört hanesini yazıyorsunuz telefon numaranız ile beraber yazdıktan sonra telefonunuza bir sms gelecektir bu sms ile hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz.

BKM Expressin Avantajları Nelerdir?

BKM Expressin avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Yanınızda kredi kartınızı veya hesap kartınızı taşımanıza gerek yoktur. Çünkü sisteme işlemeniz yeterlidir. Tek bir noktadan tüm hesap ve kredi kartlarınıza da erişmiş oluyorsunuz aynı zaman da.
  • Taksitlendirme imkanınız vardır. Aynı zaman da para puanlarınızı da kazanabiliyorsunuz.
  • BKM Express uygulamasını indirmeniz durumun da her an işlem yapabiliyorsunuz. Eğer para göndermeniz gerekiyor ise birilerine anlık olarak kişilerin hesaplarına da gönderebiliyorsunuz ya da telefonlarına da bu gönderimde bulunabiliyorsunuz.
  • E-ticaret yapanlar için ise BKM Express kurumsal ve yaygın uygulama olduğundan dolayı e-ticaret yapan kişilerin sayfalarına da alışveriş yapmak için gelenlerin sayısı artacaktır.
Yorum yapın