Anket Doldur Para Kazan

Online para kazanma siteleri, internetten para kazandıran siteler, e-posta okuyarak para kazandıran siteler gibi pek çok dijital platform, para kazanma sistemi olarak değerlendiriliyor. 2019 para kazandıran internet siteleri arasında, çok sayıda Türkçe platform bulunmaktadır.

Güvenilir web siteleri, kolay ve sorunsuz ödeme yapan web siteleri bulunmaktadır. Peki bu sitelerde nasıl anket yapılır? Nasıl para kazanılır? Ve anket siteleri güvenilir midir?

Anket Sitelerinden Nasıl Para Kazanılır?

Araştırma firmalarının dijital platformlardan sunduğu etkinliklerdir. Anketler, reklam- tanıtım ve araştırma sektöründe uzun yıllardır olan ve internet teknolojileri ile dijital platformlardan sunulan etkinliklerdir. Geçmişin Anketörlük mesleği, artık online sistemler üzerinden sürdürülüyor ve tüm anketörler kendileri anket yaparak para kazanıyor.

Şayet güvenilir sitelere üye olunur ise anketlerden para kazanmak mümkündür. Türkçe hizmet veren global siteler ve tamam Türk anket siteleri bulunmaktadır. Bu tür sitelere üye olarak kayıt sağlanıyor. Sonrasında yapılan her anket için ödeme alınıyor. Kazanılan paraların hesaba aktarılması için, sitenin belirlediği alt limitlerin üzerinden çalışma yapıldığında aktarım sağlanabilir.

Güvenilir Anket Doldurma Siteleri

Popüler olarak tercihe dilen ve dünyanın pek çok ülkesinden kayıtlı kullanıcı sayısına sahip olan çok sayıda anket sitesi bulunuyor. Anket siteleri ücretsiz üyelik sistemiyle hizmet veriyor. Kullanıcı kayıt bilgileri doğrultusunda sunulan anketler doldurularak para kazanılmaktadır. Her anketin ücreti farklılık göstermekle birlikte, Türk Lirası olarak 1 TL ile 10 TL arasında farklılık göstermektedir.

Online sistemlerden anket doldurarak para kazandıran siteler arasında;

  • Napolyon
  • Fikir Pazarı
  • Myiyo Türkiye
  • Toluna Türkiye
  • Market Agent Türkiye
  • Valued Opinions Türkiye

Gibi web platformları bulunuyor. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren ve dijital araştırma sistemleri olarak sunum yapan siteler arasında, güvenilir olarak değerlendirilen firmalardır.

Online Anket Fiyatları

Tüm anket sitelerinde ödeme seçenekleri farklılık göstermektedir. Sitelerden bazıları nakit olarak sorunsuz ödeme yapmaktadır. Ancak bazı sitelerde hediye çekleri, indirim çekleri gibi farklı seçenekler sunuluyor. Kültü ve sanat etkinlikleri için bilet seçenekleri, çeşitli markalardan indirim kuponları veya marketlerden hediye çekleri gibi pek çok seçenek ile anket doldurma etkinlikleri sunuluyor.

Yukarıda sunduğumuz anket doldurma siteleri 2019’un en çok tercih edilen ve genel anlamda güvenilir bulunan siteleri arasındadır. Ödemelerde herhangi bir sorun olmadan, hızlı ve kolay şekilde ödeme sağlanıyor.

Anket ücretleri ise kategorilerine, tür ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. 1 TL, 50 krş, 5 TL, 7 TL, 10 TL gibi farklı seçeneklerde anket türleri sunuluyor. Yabancı anket doldurma sitelerinde de 1 EUR, 5 EUR gibi farklı anket ücretleri sunulmaktadır. Anket sitelerine üye olmadan önce platformlarını inceleyerek bilgi edinebilir, size avantaj sağlayacak sitelere hemen üye olarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

Anket Sitesine Üyelik İşlemi

Online anket doldurma sitelerinde, ücretsiz kayıt seçeneği sunuluyor. Özellikle nitelikli platformlarda, herhangi bir güvenlik sorunu olmadan kişisel bilgiler ile hızlı kayıt sağlanabilir. Online başvuru formunu dolduran tüm üyeler, e-posta sisteminde sunulan doğrulama linkine tıklayarak kayıt işlemini tamamlayabilirler.

Sitelerin sunduğu hizmet, kapsam ve anket türlerine göre ilgi alanları ve kişisel bilgiler detaylı ve doğru şekilde sunulmalıdır. Her anket için hedef kitle bulunmakla birlikte, üyelerin yaşlarına, eğitim ve sosyal yaşam niteliklerine, cinsiyetlerine veya benzer niteliklere göre anket iletilmektedir.

Anket doldurularak edinilen kazançların alımı için se banka hesap bilgileri, IBAN bilgileri girilmelidir. Güvenilir internet sitelerinden herhangi bir sorun olmadan kayıt sağlanabilir. Bazı sitelerde ise alternatif yöntemlerle konfor sağlanmakta ve dijital ödeme seçenekleri sunulmaktadır.

Yorum yapın