Anadolubank Satılık Araçlar

Anadolubank satılık araçlar sistemi, banka borçları nedeniyle haczedilen araçlar için sunuluyor. Anadolubank Gayrimenkul internet sisteminde hacizli araçların satışı yapılmaktadır. Banka borçlarının ödenmesi için ipotekli araçların haciz durumları ya da haczedilen gayrimenkul, araçlar için online sistem üzerinden satış yapılmaktadır.

https://www.anadolubanktansatilik.com/arac linkinden, Anadolubank satılık araçlar listesi sunuluyor. Güncel araç satış listelerinde, araçların görselleri, bilgileri ve muhammen bedelleri için detaylı bilgiler sunulmaktadır.

Anadolubank Hacizli Araç Satışları

Anadolubank resmi web sayfası www.anadolubank.com.tr üzerinden hizmet veriyor. Gayrimenkul bölümüne tıklayarak satılık araçlar ve gayrimenkulleri görüntüleyebilirsiniz. Dijital sistemler üzerinden satışa sunulan Anadolubank hacizli araçlar, cinsleri, marka ve modelleri, vites özellikleri, yakıt türleri, yıl ve km bilgileri ile online olarak sunuluyor.

Satılık araçların tamamı için fiyat bilgisi sunulmaktadır. Ayrıca hacizli araçlar satış sayfasında kredi hesaplama seçeneği sunuluyor. İkinci el araçlarda taşıt kredisi olanağı sunan Anadolubank, kredi kapsam ve oranları ile ilgili krediler bölümünde detaylı bilgi sunmaktadır.

Anadolubank İkinci El Araç Satışları

Anadolubank ikinci el araç satış sisteminde, ilan numarasına göre araç arama, marka ve modeline göre araç arama, yakıt tipi, üretim yılı ve fiyat kriterine göre ilan arama seçenekleri ile satılık araçlar listesini sunuyor. Anadolubank tarafından satışa sunulan ikinci el araçlar, bankaya borcu olanlar tarafından haczedilen motorlu araçlardır.

Anadolubank gayrimenkuller sisteminde de banka borçları nedeniyle haczedilen konutlar, bina ve ticari yapılar, arsa, arazi, tarla gibi gayrimenkul seçenekleri bulunmaktadır. Satılık araç veya gayrimenkul almak isteyen kişilerin, ilan bilgilerinde sunulan araçların bulunduğu otoparklarda araçları inceleme olanakları sunulmaktadır.

Gayrimenkuller için de adres ve konum bilgileri ile yetkili kişi irtibat numaraları belirtilmektedir. Araç satın alımları için nakit veya banka kredisi ile işlem sağlanmaktadır. Satılık araçların KDV oranları, kredi faiz oranları, vade seçenekleri, nakit alım fiyatları gibi tüm detaylar, araç görselleri ile birlikte sunuluyor.

Anadolubank Taşıt Kredisi

Anadolubank bireysel bankacılık sisteminden, araç kredisi bölümü ile 2019 taşıt kredisi faiz oranları ve vade seçenekleri sunuluyor. Kredi oranları, gerekli belgeler ve başvuru şartları detaylı olarak sunulmaktadır. Hem yeni araçlarda araç kredisi sunulmakta hem de ikinci el araçlarda kredi olanağı sunulmaktadır.

Anadolubank hacizli araçların satışlarında da kredi seçeneği sunuyor. www.anadolubanktansatilik.com/arac web sayfasında  ve alt kısımda sunulan ‘’Kredi Hesapla’’ sekmesinden, araç fiyatlarına göre kredi hesaplama seçeneği online olarak sunuluyor. Anadolubank satılık araç satın alımlarında, satış esaslarıyla alakalı bilgiler ve kredi kullanım oranları ile ilgili bilgiler web sayfasında sunuluyor.

Anadolubank 444 55 50 veya 0850 222 55 50 çağrı merkezi numaralarından erişim sağlanarak bilgi alınabilir. Anadolubank müşteri hizmetleri ile 7/24 kesintisiz hizmet sunulmaktadır. Satılık araçlarla ilgili internet sayfasından ve kredi başvuruları için, banka şubelerinden, mobil ve dijital bankacılık sistemlerinden başvuru yapılabilir.

Yorum yapın