Anadolubank Hesap Bakiyesi Sorgulama (Sms ve İnternetten)

Anadolubank bakiye sorgulama işlemleri için internet bankacılığı sistemi sunuyor. Banka müşterileri ayrıca mobil bankacılık sistemini kullanarak, hesap ve kartlara dair bakiye görüntüleme işlemlerini yapabilirler. Anadolubank internet bankacılığı sistemi Bireysel ve Ticari olarak iki farklı kategoride sunuluyor. Bakiye bilgisi işlem detayları için, aşağıda yönergeleri kullanabilirsiniz.

Anadolubank İnternetten Bakiye Sorgulama

Anadolubank İnternet ŞubeM uygulaması ile dijital sistem üzerinden hizmet veriyor. www.anadolubank.com.tr web sayfasına giriş yaparak, sağ üst köşede bulunan ‘’İnternet Şubem’’ butonuna tıklayın. Logolun hemen alt kısmında beliren ‘’bireysel’’ sekmesine tıklayın.

T.C kimlik numarası ve internet şifresini kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz. İlk kez şifre almak için, ekranın sağ kısmında bulunan ‘’Şifre Al’’ sekmesine tıklayabilirsiniz. Şifre alma veya şifre yenileme işlemlerine, tek kullanımlık sms şifresi sunulmaktadır. Ancak işlemin tamamlanması için, bankada tanımlı olan cep telefonu numarasından hizmet sağlanabilir.

Anadolubank İnternet Şubesi şifre işlemini tamamladıktan sonra, belirlediğiniz şifre ile doğrudan giriş yapabilirsiniz. Ana menüde sunulan;

  • Renkli Hesap
  • Besili Hesap
  • Kuponlu Hesap
  • Vadeli Mevduat Hesabı
  • Vadesiz Mevduat Hesabı
  • E-Mevduat Hesabı
  • Altın Hesap
  • İşleyen Hesap
  • Zap Hesap

Gibi hesap türlerinden kullandığınızı seçerek, bakiye sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Tüm hesap, ek hesap ve kredi kartları için bakiye sorgulama işlemleri internet şubesinden kolay şekilde yapılmaktadır.

Anadolubank kredi kartları bakiye sorgulama işlemleri için ana menüde ‘’Kartlarım’’ sekmesine tıklamanız yeterlidir. Kullandığınız kredi kartları sunulan menüden, istediğiniz karta tıklayarak tüm bilgilerini edinebilirsiniz. Kullanılabilir bakiye, dönem içi harcamalar veya hesap kesim tarihi gibi bilgiler sunulmaktadır.

Anadolubank SMS İle Bakiye Sorgulama

Anadolubank hesap bilgileri, bakiye sorgulama işlemleri telefon bankacılığı, mobil ya da internet bankacılığı sistemlerinden sunulmaktadır. SMS ile bakiye sorgulama işlemi bulunmamaktadır. Anadolubank Çağrı Merkezi 0850 222 55 50 numarası üzerinden erişim sağlanarak, tüm bankacılık işlemleri hakkında detaylı bilgi alınabilir.

Anadolubank sesli yanıt sistemi veya müşteri temsilcisi ile bakiye sorgulama işlemleri sunulmaktadır.

Anadolubank Mobil Bank İle Bakiye Sorgulama

Bakiye sorgulama işlemleri, kredi kartı bakiyesi öğrenme veya hesap transferi gibi işlemler için mobil bank uygulaması sunuluyor. Anadolubank internet sayfasında bulunan AppStore ve Google Play Store logolarına tıklayarak, mobil bank uygulamasında erişim sağlayabilirsiniz.

IOS ve Android cihazlar için sunulan Anadolubank Mobil Bank sistemi, ücretsiz uygulama olarak sunuluyor. Akıllı telefonlarınıza indirerek, dilediğiniz her an bakiye sorgulama işlemleri yapabilirsiniz. Menüde sunulan Hesaplar veya Kartlar sekmelerinden, tüm hesaplara dair bakiye görüntüleme işlemleri sunulmaktadır.

Yorum yapın