Anadolubank ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

Anadolubank bireysel veya ticari müşteriler için ATM’den para çekme ve para yatırma işlemlerini, 7 gün 24 saat sunuyor. Yurt içindeki tüm Anadolubank ATM’lerinden ve ortak ATM’leri kullanarak, para yatırma ve para çekme işlemlerini yapabilirsiniz.

Anadolubank ATM para yatırma limiti ve para çekme limiti, TL, USD, EUR ve GBP birimlerinde yapılmaktadır. Yatırım ve çekim işlemleri için sunulan günlük limit bilgileri aşağıda yer alıyor.

Anadolubank ATM Para Yatırma Limiti

Anadolubank ATM’lerinden para yatırma işlemleri için sunulan günlük limit, 19.990 L’dir. Anadolubank kartları ve kredi kartları ile günlük 19.9900 TL’ye kadar para yatırma işlemi sağlanabilir. Kredi kartı ödemesi, vadeli mevduat veya vadesiz mevduat hesabı yatırımları, bank transfer işlemleri veya ödemeler gibi etkinlikler için her 24 saatlik sürede, 20.000 TL’ye kadar işlem yapılabilir.

Anadolubank ATM’den para yatırma limiti 2019 tutarları, banka ile görüşme sağlanarak artırılabilir. Atm.lerden tek seferde maksimum 40 adete kadar banknot yatırımı yapılabilir. 200 TL ile tek seferde yapılan yatırımlar ile 8.000 TL’ye kadar maksimum işlem sağlanmaktadır. Yatırım işlemi tekrarlanarak, günlük 20 bin TL’ye kadar para yatırma yapılabilir.

Anadolubank ATM Para Çekme Limiti

Anadolubank müşterileri hem kartsız işlemler hem de kartlı işlemler ile ATM’lerden 7/24 çekim işlemi yapabilirler. Anadolubank ATM para çekme limiti, 1.500 TL olarak sağlanmaktadır. Anadolubank hesap kartları veya kredi kartları kullanılarak, günlük 1.500 TL’ye kadar para çekme işlemleri yapılabilir.

Emekli maaşını Anadolubank’tan alanlar için herhangi bir limit kısıtlaması bulunmamaktadır. Maaşlarını istedikleri oranda ATM’lerden alabilmekteler. Kredi kartı opsiyonları ve banka müşterisi hacimlerine göre çeşitli meslek grupları ve özel müşterilere, günlük yatırım veya çekim limitlerinde esneklik sağlanmaktadır.

Yorum yapın