Albaraka Türk Hesap Bakiyesi Sorgulama (Sms ve İnternetten)

Albaraka Türk Bankası’nda hesabı ya da kredi kartı olanlar için bakiye sorgulama hizmeti sunuluyor. Ana hesaplar veya ek hesaplar için bakiye sorgulama işlemleri SMS ve internetten yapılabilir. Vadeli ve vadesiz hesap türleri, kredi kartları veya banka kartlarına dair tüm bakiye bilgilerini edinmek için SMS servisinden yararlanabilirsiniz.

Albaraka SMS İle Bakiye Sorgulama

Yurt içinden SMS ile Albaraka bakiye sorgulama işlemleri kolay ve anında sağlanabilir. Banka veri tabanında kayıtlı cep telefon numaralarıyla, SMS servisinden yararlanılabilir. Bakiye sorgulama işlemleri için sunulan 4460 numarası ile güncel bakiye bilgileri sunulmaktadır. Hesap bakiyesi işlemleri için;

  • BAKIYE yazarak 4460’a

Albaraka kredi kartları bakiyesi için;

  • BAKIYE boşluk, kartın son 4 hanesi girilerek, 4460’a

SMS gönderilmesi gereklidir. Anıda ve kolay bankacılık sistemleriyle güncel bakiye bilgileri sunuluyor. Albaraka Türk, SMS bilgilendirmeleri için herhangi bir ücret tahsil etmemektedir. Banka müşterileri iletilen mesaj için kullanılan tarifeye göre GSM operatörüne 1 SMS ücret ödemektedirler.

Albaraka İnternetten Bakiye Sorgulama

AlbarakaTürk Bankası internet bankacılığı sistemiyle, bakiye bilgilendirme olanağı sunuyor. Bankanın resmi internet sayfası; www.albaraka.com.tr sistemine giriş yaparak, İnternet Şubesi platformuna erişim sağlayabilirsiniz.

Sitenin sağ üst köşesindeki ‘’İnternet Bankacılığı’’ butonuna ve ardından ‘’Bireysel’’ butonuna tıklayın. Açılan bankacılık penceresine, kimlik numaranızı ve şifrenizi girin. Şifresini unutan veya ilk kez şifre alacak kullanılacak için menüden opsiyon sunulmaktadır. Şifre Alma sekmesine tıklayarak, internet şubesi parolasını belirleyebilirsiniz.

Albaraka dijital bankacılık sisteminde, tüm hesaplar ve kullanılan kredi kartları sunuluyor. Tek tıkla dilediğiniz hesaba erişim sağlayabilir, güncel bakiye bilgilerini edinebilirsiniz.

Albaraka Mobilden Bakiye Sorgulama

IOS ve Android uyumlu mobil cihaz kullananlar için ücretsiz mobil bank sunuluyor. Albaraka sisteminden direkt giriş veya sanal marketlerden Albaraka Mobil uygulamasına erişim sağlayarak, tek tıkla ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Albaraka mobil bankacılık sisteminde; Yüz Tanıma, Mobil Asistan ve İşlemi Tekrarla fonksiyonlarını kullanarak, daha hızlı ve daha kolay işlem yapabilirsiniz. Bakiye sorgulama etkinliklerinizde ‘’İşlemi Tekrarla’’ opsiyonu ile kayıt yapabilir, sonraki her sorgulamanızda tek tıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Mobil bank uygulamasını indirdikten sonra, belirlediğiniz şifre ile doğrudan giriş yapabilirsiniz. Mobil menüde sunulan hesap işlemleri sekmesinden, bakiye görüntüleme işlemlerini yapabilirsiniz. Kredi kartı bakiye görüntüleme işlemlerini aynı menüden sağlayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için; 444 5 666 ve 0 850 222 5 666 hatlarından veya yurt dışından erişimler için +90 216 444 5 666 numaralarını kullanabilirsiniz.

Yorum yapın