Albaraka Türk ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

Albaraka Türk ATM para çekme limiti ve yatırma, baka müşterilerine kartlı işlemler dahilinde sunuluyor. 7 gün 24 saat sunulan para çekme ve yatırma işlemlerinden Türk Lirası yatırımlarının yanı sıra döviz hesaplarından da işlem yapılmaktadır.

Albaraka Türk ATM’den para yatırma ve para çekme limitleri ve işlem çeşitlerine dair tüm detaylar, aşağıda yer alıyor.

Albaraka Türk ATM Para Çekme Limiti

Banka müşterilerine sunulan ATM işlemleri ile vadeli ve vadesiz hesaplara para yatırma, kredi kartı borcu ödemesi veya transferler gibi seçenekler sunuluyor. Fatura ödemeleri, kredi ödemeleri veya havale, EFT gibi işlemlerin tamamı Albaraka Türk ATM’lerinden veya ortak ATM’lerden yapılabilir.

Albaraka Türk ATM’den para çekme limiti, günlük 2.000 TL olarak belirlenmiştir. Banka hesap kartlarından veya Albaraka Türk kredi kartlarından günlük 2.000 TL’ye kadar para çekme işlemi yapılmaktadır. Daha üzeri oranlarda para çekme işlemi için ekstra komisyon tahsil edilmektedir.

Albaraka Türk müşteri opsiyonlarına göre belirlenen ATM limitleri, daha yüksek oranda sağlanabiliyor. Özellikle ticari hesap sahipleri, çiftçiler, emekliler farklı limitler dahilinde ATM’lerden günlük para çekme işlemi yapabilirler.

Albaraka Türk ATM Para Yatırma Limiti

Albaraka Türk ATM para yatırma limiti, tek seferde yapılan işlemler için 40 adet banknota kadar sağlanıyor. ATM’den para yatırma işlemlerinde minimum 10 TL’den itibaren para yatırımı yapılabilir. 200 TL’lik banknotlar ile maksimum 40 adete kadar işlem olanağı sunuluyor.

Albaraka Türk banka kartları veya kredi kartları ile yapılan yatırım işlemleri için 19.990 TL’ye kadar işlem olanağı sunuluyor. Havale, EFT, kredi kartı ödemesi, döviz alım satımları veya bank transfer etkinliklerinin tamamı için 19.990 TL’ye kadar işlem sağlanabilir. Bankalar arası gönderimler için mesai saatleri içerisinde ve hafta içi işlem sağlanmaktadır.

Yorum yapın