Akbank Kredi Kartı ve Kart Ücretleri

Ülkemizde gelişen bankacılık sektörünün en ileri teknolojisini kullanan firmalardan olan Akbank, müşterilerinin finansman ihtiyacını karşılamak adına birçok avantajlı kampanya uygulamaktadır. Özellikle kredi vererek önemli bir hizmeti yerine getiren Akbank, bir tür kredi verme türü olan kredi kartlarında da kendisine özgü bazı avantajları müşterilerine sunmaktadır. Özellikle Axess adı altında verilen bu kartlarda, yıllık kart ücretleri diğer bankalara göre daha düşük bir şekilde oluşturulmuştur.

Aynı zamanda Akbank bünyesinden alınan kredi kartları ile birlikte tüm Türkiye’de rahatlıkla işlem yapılabilir bir durum söz konusudur. Akbank müşterilerinin harcadıkça kazandığı kredi kartlarına bakılacak olursa, Akbank tarafından belirlenen kredi kartlarının alınması konusunda basit adımlarla herhangi bir sorun yaşanmayacağı görülür.

Akbank Axess Klasik Kredi Kartı

Akbank tarafından çıkartılan ve 1000 TL için 10 TL kazanç sağlayan Axess Klasik kredi kartı, yaklaşık olarak 350 bin kadar sayıda iş yeri ile anlaşmalı olarak kullanılmaktadır. Bilindiği üzere Akbank tarafından çıkartılan bu kredi kartında, müşteriler POS cihazları ile ilgili olarak da herhangi bir sorun yaşamayacaklardır. Müşteriler, Axess Klasik kredi kartlarının her türlü ekstre ve ödeme işlemlerini ise Akbank mobil uygulama, internet bankacılığı ve ATM cihazları tarafından yapabilirler. Bunun yanında ise Axess Klasik kredi kartının Akbank üzerinden istenen yıllık kart ücreti 108.50 TL olarak belirlenmiştir. Bu miktar, 3 taksit veya 12 aylık taksitlerle de ödenebilir.

Akbank Axess Wings Kredi Kartı

Akbank Axess Wings kredi kartı, yine 400 binden fazla iş yeri ile anlaşmalı şekilde kullanılmaktadır. Özellikle POS cihazlarında herhangi bir şekilde sorun yaşatmayan Akbank Axess Wings kredi kartı, aynı zamanda belirli miktar aralarındaki harcamalar için de bonuslar oluşturmuş ve bu sayede Akbank müşterilerinin daha kazançlı olmasını sağlamıştır. Özellikle 141.50 TL olarak belirlenmiş olan yıllık kart aidatı ise 3 aylık veya 12 aylık taksitlerle ödenmektedir. Akbank Axess Wings kredi kartı ekstresi ve borcunun ödenmesi için Akbank ATM cihazları, banka şubeleri, müşteri temsilcileri ve mobil uygulamaların yanında, internet şubesi de kullanılabilir.

Yorum yapın