Gizlilik Politikamız

Kişisel veri ve bilgi güvenliğinin sağlanması hususunda dunyapara.com, oldukça titiz davranmaktadır. Veri ve bilgi gizliliğinizin sağlanması hususunda günümüzde kullanılan en ileri teknolojileri kullanabilme kabiliyetine ve yeterliliğine sahibiz. Bundan dolayı bilgilerinizi ve verilerinizi en üst düzeyde korumak konusunda oldukça başarılıyız. Dunyapara.com adresinin gizlilik politikası, modern dünyanın kabul ettiği tüm değerleri kapsayacak bir şekilde düzenlenmiştir. Gizlilik politikamızın bir gereği olarak internet altyapımızı sürekli olarak güncelleyerek; veri gizliliğinizin sağlanmasını mümkün kılıyoruz. Bu bilgiler ışığında dunyapara.com internet sitesi; veri ve bilgilerinizin gizliliğinin sağlanması hususunda titiz bir çalışma yürüttüğünü beyan etmektedir.

Gizlilik politikamızı sürekli güncel tutuyoruz. Bundan dolayı; dunyapara.com internet adresi önceden belirtmeksizin, ‘’Gizlilik Politikası’’ alanında güncelleme ve düzeltmeler yapabilmektedir. Yine periyodik olarak yaptığımız gizlilik güncellemeleri; ziyaretçilerimiz farklı zamanlarda ‘’Gizlilik Politikası’’ bölümümüze girerek öğrenebilir. Bu doğrultuda dunyapara.com internet adresine girmiş olan, ziyaret eden, üye olan herkes yukarıdakileri aynen kabul edilmiş sayılmaktadır.

Topladığımız Bilgiler Nelerdir?

İnternet sitesi olarak web sitemiz üzerinden bize ulaştırılan her türlü kişisel veri ve bilgilerin 3. Şahıslara hiçbir şekilde verilmeyeceğini garanti ederiz. Bu noktada dunyapara.com adresini takip eden veya sitemizi kullanan bireyler tarafınca bizi sunulan tüm bilgileri saklı tutarız. Web sitemiz internet ortamında pek çok farklı partnerle birlikte çalışma yürütmektedir. Bu doğrultuda özellikle; sponsorluk, reklam, veri paylaşımı, izinli pazarlama ve yasal olan diğer ticari alanlarda işbirliği yapmaktayız. Bu noktada dunyapara.com internet adresi; yasaların izin verdiği ticari faaliyetlerin dışında bir faaliyet yürütmeyeceğini taahhüt etmektedir. Ayrıca hiçbir şekilde kullanıcının rıza dışında iletişim kurmayacağını bunun yanı sıra; kullanıcıların sistemden kolay ve ücretsiz bir şekilde çıkabilmesini garanti etmektedir. Dunyapara.com internet sitesi toplamış olduğu tüm kişisel veri ve bilgileri 3. Şahıslarla paylaşmayacağını taahhüt etmektedir.

Dunyapara, web sitesi üzerinde çıkması muhtemel olan teknik arızaların hızlı bir şekilde onarılması amacıyla kullanıcıları IP adreslerini gerekli hallerde kaydedebilmektedir. Bu doğrultuda internet sitemiz, geniş kapsamlı bir demografik bir veri kaydının oluşturulması amacıyla bu adresleri kullanabilir. Ayrıca, 5651 sayılı kanun çerçevesinde yer alan trafik verisi saklama yükümlüğünü de saklı tutar.

Web sitemizde ziyaretçilerimizin ya da üyelerimizin üyelik sıfatını kazanabilmeleri için ya da web sitesi hizmetlerimizden yararlanabilmek için bazı kişisel bilgilerini bizimle paylaşmaları gerekli olmaktadır. Bu kişisel veriler genellikle; ad, soyad ya da telefon numarası gibi bilgilerdir. Dunyapara.com internet sitesi bu verileri kayıt altında tutma ve daha sonradan iletişime geçmek için kullanma hakkına sahiptir. Yine bu veriler Pazar araştırmaları dahilinde de kullanılabilecektir.

Dunyapara, web sitesinde farklı sitelere link ekleyebilmektedir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar bu linkleri kullanarak 3. Şahıs sitelere girebilmektedir. Bu noktada dunyapara, diğer sitelere dair gizlilik ilkeleri hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Yasa, KHK ya da yönetmelik dahil olmak üzere hemen her türlü hukuki makamlarca çıkartılmış bulunan kanuni zorunluluklara uymak konusunda dunyapara.com, kullanıcıyla arasındaki sözleşmeye uymayı kabul eder. Yine ilgili makamlarca bilgi talep edildiğinde kanunlar ölçüsünde davranmayı web sitemiz kabul eder.

Gizlilik Politikası Değişiklikleri

Dunyapara.com internet sitesi; gerekli şartların oluşması koşuluyla; gizlilik politikasında değişiklik yapabilecektir. Ancak bu değişiklikleri internet sayfasında yayınlayacaktır. Yapılan değişiklikler ise yayınlandığı tarih itibariyle geçerli kabul edilecektir.