Xiaomi, kapasitesiyle dikkat çeken yeni Powerbank modelini tanıttı

Akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. Bu kapsamda şarj sorunları da birçok kullanıcıyı mağdur edebiliyor. Xiaomi Mi Powerbank Hyper Sonic modeli ise bu soruna iddialı bir çözüm getirmeyi hedefliyor. Kapasitesiyle dikkat çeken model aynı zamanda hızlı şarj noktasında öne çıkıyor.

Xiaomi Mi Powerbank Hyper Sonic özellikleri

Powerbank’ler telefon ve diğer akıllı cihazlarını yoğun kullananlar için oldukça önemli hale geldi. Özellikle yüksek kapasiteli ve hızlı şarj özellikli modeller bu noktada ihtiyaçları karşılıyor. Xiaomi, 20.000 mAh kapasiteli ve 50W hızlı şarj yeteneğine sahip ürünüyle, kullanıcılara iddialı bir alternatif sundu.

Xiaomi Mi Powerbank Hyper Sonic özellikleri arasında dikkat çeken bir diğer nokta ise tam şarja ulaşma süresi oldu. Cihaz, 3 saat 50 dakikada şarj oluyor. 20.000 mAh kapasiteyi göz önüne aldığımızda bu sürenin gayet iyi olduğunu söylemek mümkün. Ayrıca üründe 3 adet bağlantı noktası var. Bu portlar ise 2 adet USB-A ve 1 adet USB-C.

Xiaomi’nin Powerbank modelinin hızlı şarj yeteneğine somut örnek vermek gerekirse; ürün, 4.500 mAh bataryalı bir cihazı 1 saat 5 dakikada şarj ediyor. Diğer yandan Lenovo L480 gibi bir dizüstü bilgisayarı ise yaklaşık 2.5 saatte tam şarja ulaştırıyor.

Mi Powerbank Hyper Sonic fiyatı

Çinli teknoloji firmasının tanıttığı Powerbank modelinin fiyatı da belli oldu. Cihaz, 35 dolar seviyesindeki fiyatıyla tüketici karşısına çıkacak. Bu miktarı direkt olarak kendi para birimimize çevirdiğimizde karşımıza çıkan rakam 300 TL seviyesinde oluyor. Ancak vergiler ve diğer ücretlerle ürünün ülkemize gelmesi durumunda bu fiyatın üstünde satılacağını belirtelim.

Kaynak : Shiftdelete

Yorum yapın