Son dakika haberi: Volkan Demirel’e teknik direktörlük teklifi! Fenerbahçe’den sonra büyük sürpriz

VOLKAN DEMİREL’E SÜRPRİZ TEKLİF

Erol Bulut ve Emre Belözoğlu döneminde Fenerbahçe’de yardımcı antrenörlük yapan ve sezon başında Sarı Lacivertli takımla yollarını ayıran Volkan Demirel’e teknik direktörlük teklifi geldi. İşte detaylar…

BULUT VE BELÖZOĞLU İLE ÇALIŞTI

Geride bıraktığımız sezonda teknik direktör Erol Bulut’un yardımcılığını yapan Volkan Demirel’e sürpriz bir teklif yapıldı.

RESMİ TEKLİF YAPILDI

Erol Bulut’un ardından Emre Belözoğlu ile çalışan ve sezon sonunda Fenerbahçe’den ayrılan Volkan Demirel’e teknik direktörlük için ilk resmi teklif geldi.

BALIKESİRSPOR’DAN TEKLİF

Fenerbahçe ‘deki yardımcı antrenörlük görevinden ayrıldıktan sonra yayıncı kuruluşta yorumculuk yapmaya başlayan Volkan Demirel, ilk teknik direktörlük teklifini aldı. Volkan Demirel’e ilk teklifi TFF 1. Lig ekiplerinden Balıkesirspor yaptı.

VOLKAN DEMİREL TEKLİFİ GERİ ÖEVİRDİ

Teknik direktör Yusuf Şimşek’in 4 Eylül’de Balıkesirspor’dan ayrılmasının ardından arayışlara başlayan Kırmızı-Beyazlılar, herhangi bir isimle anlaşamamış ve görevi U19 takımını çalıştıran Umut Baysal’a geçici olarak bırakmıştı. Balıkesirspor yönetimi son olarak Volkan Demirel’in kapısını çaldı. Volkan Demirel ise Balıkesirspor’dan gelen bu teklifi reddetti.

ADİL GEVREK İSTEMEDİ

Öte yandan Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor’da da Volkan Demirel ismi gündeme geldi. Alınan başarısız sonuçların ardından teknik direktör İrfan Buz’un koltuğu sallanırken Yeni Malatyaspor yönetiminde bazı isimlerin Volkan Demirel ismini zikrettiği ancak başkan Adil Gevrek’in böyle bir tasarrufta bulunmayacağı ortaya çıktı.

‘3-4 OPSİYONUM VAR’

Fenerbahçe’den ayrıldığı gün düzenlenen basın toplantısında konuşan Volkan Demirel, “Şu an için 3-4 tane opsiyonum var. Konuşmalar var, isteyenler var. Onları değerlendirmek için biraz zaman gerekiyor. Aceleye gerek yok, doğru kararı vermeye çalışacağım” şeklinde konuşmuştu.

HEDEFİ F.BAHÇE’DE TEKNİK DİREKTÖRLÜK YAPMAK

Fenerbahçe’de yardımcı antrenörlük görevini yürüttüğü esnada TFF’nin UEFA B-A Birleşik Kursuna katılan Volkan Demirel, Türk futboluna hizmet etmek istediğini ve hedefinin Fenerbahçe’de teknik direktörlük yapmak olduğunu dile getirmişti.

YENİ ÜYE OLANLARA 10 TL HEDİYE

Kaynak : Milliyet

Yorum yapın