Seda Bakan İhtiyaç Sahiplerine Yönelik Askıda Fatura Kampanyasına Yaptığı Yardımla Kendine Hayran Bıraktı

Magazin dünyası her ne kadar dedikodularla ve bomba gündemle devam etse de bazen kalpleri ısıtacak haberler de görüyoruz. Sevilen oyuncu Seda Bakan yine kalplerimizi fetheden bir hareket yaptı. İBB’nin ‘Askıda Fatura’ kampanyasına katılan oyuncunun paylaşımı bakın nasıl yüreğinizi ısıtacak…

Hafızamıza Behzat Ç.’deki Eda rolüyle kazınan Seda Bakan, gün geçtikçe kendisine hayran bırakmaya devam ediyor. Onu bu kadar sevmemize sebep olan şey sadece duru güzelliği ve başarılı oyunculuğu değil elbette.

Eşi Ali Erel ve güzeller güzeli kızı Leyla ile çok güzel ve mütevazi bir aile hayatı var bir kere.

O kadar sade yaşıyorlar ki, kızı Leyla’nın 40’ı için şatafatlı baby shower partisi yerine mevlit okutmayı tercih etmişti.

Ve Leyla’nın doğum gününü de yine aile arasında, sade bir şekilde kutlamışlardı. Şimdiki hareketi ise sadece kendi dünyasını değil, başkalarının dünyasını da güzelleştirmeye katkı sunacak cinsten.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda İstanbul Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç sahipleri için “Askıda Fatura” kampanyasını başlatmıştı.

İBB’nin sitesine girdiğiniz zaman ihtiyaç sahiplerine ait olan faturayı ya da faturaları ödeyebiliyorsunuz.

Seda Bakan da bu yardım projesine desteğini Instagram hesabından paylaştı. Ancak elbette ödediği tutarı ifşa etmedi. Nerden baksanız güzel hareket…

Bazı insanların yüreğindeki ışık gerçekten gözlerinden belli oluyor. Biz yine seni sevmeye devam Seda Bakan…

Kaynak : Onedio