Osman Nuri Kabaktepe Haber7’ye açıkladı: AK Parti’nin İstanbul hedefi

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Haber7 Muhabiri Gamze Türk’e açıklamalarda bulundu. Kabaktepe’nin açıklamaları şöyle: 

Önümüzdeki seçimlerin temel dinamiği gençlerimiz olacak. Ak Partili gençlerimiz de 2023 seçimlerini belirleyicisi olacaklarını heyecanlarıyla, büyük Türkiye idealine olan bağlılıklarıyla gösterdiler. Gençlerimize teşekkür ediyorum. Onlar bizim her şeyimiz, gözbebeğimiz. Sadece biz insanımıza ve gençlerimiz olduğu için değil Türkiye’nin geleceği olduğu için değer veriyoruz. Ne kadar önemli olduklarını ve bu değeri ne kadar hakkettiklerini gösterdiler. Siyasete katılımları, Türkiye’nin geleceğine dair beklentileri ve tabiri caizse taşın altına ellerini değil gövdelerini koyduklarını gösterdiler. İyi ki gençlerimiz var. Onları seviyoruz. 2023 kutlu yürüyüşünde de tüm gençlerimize selam ederken, Ak Parti Gençlik Kollarımızı da bu güzel çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.  

İstanbul’da bize oy vermiş seçmenimizin oranı yüzde 70. Mütevazı bir hedef koyuyoruz 60+1. Hedef 2023. Rakamımız da 60+1 ile Cumhurbaşkanımızı Ankara’ya yolcu edeceğiz. Gençler bu akşam enerjileriyle hedefimizin ne kadar gerçekçi olduğunu gösterdiler ve ispatladılar. 

KAYNAK: HABER7

Kaynak : Haber7

Yorum yapın