Nilgün Belgün yıllar sonra itiraf etti: Uzay Heparı en genç flörtüm oldu

0

Tiyatro sanatçısı Nilgün Belgün, Armağan Çağlayan’ın YouTube üzerinden yayınlanan “Dur Bi Dinle” adlı programına konuk oldu.

EN GENÇ FLÖRTÜNÜ AÇIKLADI

Özel hayatıyla ilgilini açıklamalarda bulunan iki çocuk annesi Belgün, bir dönem yaşadığı birliktelikle herkesi şaşırttı. Ünlü oyuncu, beraber olduğu ilk genç erkeğin Uzay Heparı olduğunu itiraf etti.

Usta oyuncu, “Hayatımda ilk defa küçük biri bana aşık oldu. O da Uzay Heparı. 1987 yılında 36 yaşındaydım, Uzay da 20’lerinde. Mehmet Ali Erbil, Çiğdem Tunç, Halit Akçatepe ve Ayşen Gruda ile sahne alıyorduk. Arkamızda da Uzay ile Levent Yüksel müzik yapıyordu. Orada Uzay, bana âşık oldu. Kızımla ‘genç çocuk’ diye tanıştırdım. İlk benden küçük flörtümdür. İlişkimiz 1.5 yıl sürdü. O zaman ünlü değildik” ifadelerini kullandı.

“AYTEN ALPMAN’IN KAHVESİNE TÜKÜRDÜM”

Öte yandan Nilgün Belgün, ikinci eşi İlhan Gencer’in annesi Ayten Alpman’ın kahvesine tükürdüğünü de itiraf etti.

Sanatçı, “Her sabah köpeğiyle gelirdi. Beyaz halılarım köpek salyası olurdu. Artık dayanamadım, bir gün kahvesine tükürdüm. Yoksa nasıl alacaktım intikamımı” diyerek yaşananları anlattı.

Bağlantı: Milliyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku