Marmaris’te Kamp Yapabileceğiniz 3 Kamp Alanı!

Marmaris’te Kamp Yapabileceğiniz 5 Kamp Alanı! Türkiye’nin en turistlik yerlerinden olan Marmaris’te kamp yapmak isteyen dostlarımız, hem gece hayatı hem de eğlence açısından Marmaris’i seçmeleri doğru bir seçenek olacaktır. Marmaris gece hayatından, sahiline, eğlence konusunda bir çok tatil yerlerden daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Marmaris- Muğla arası 54 kilometre olup ortalama, Muğla merkezden, Marmaris merkeze 45 dakika araç yolcuğu ile ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma kullanacak kamp sever dostlarımız da Muğla merkezden Marmaris otobüslerine binip yolculuk sağlayabilirler.

1- İçmeler Maliye Kampı ( Ücretsiz)

İçmeler Maliye Kampı, Marmaris merkezden, İçmeler bölgesine doğru gittiğinizde, İçmeler yolunun sonunda bulunan bir kamp alanıdır. Yolun altında sahilin kenarında konaklama sağlayabilirsiniz. Terk edilmiş bir alan olan İçmeler Maliye Kampı, tuvalet ve yakınlarda market konusunda biraz sıkıntılı bir yerdir. Fakat denizi mükemmeldir. İçmeler limanı arasında Süpermarket’e gidip ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz.

2- Çubucak Tabiat Parkı Kamp Alanı

Çubucak Orman Kampı Muğla ili Marmaris ilçesine bağlı ve Marmaris-Datça yolunda bulunmaktadır. Tesisimiz yüksek kapasitesiyle ortalama kamp alanlarından büyüktür. Tesiste restoran, kafeterya, oyun alanı, basketbol-voleybol sahası, market ve çocuk parkı bulunmaktadır.
Tesisin hemen karşısında her sabah köylüler tarafından küçük bir pazar yeri kurulur. Taze sebze ve meyveleri buradan edinebilirsiniz.
Tesisin marketinde mangaldan, deterjana yoğurttan piknik tüpüne bir çok malzeme mevcut. Denizi dalgasız ve sakindir.

Giriş ve Kamp Ücreti: Şahıs 8 TL, öğrenci 4 TL, bisiklet 8 TL, motosiklet ve ATV 12 TL, otomobil 24 TL, minibüs 72 TL, midibüs 120 TL, otobüs 216 TL. Çadır konaklama 38 TL, karavan konaklama 48 TL.

3- Bonjuk Bay Kamping

Bonjuk, gerçek benliğinizle, doğayla ve birbirinizle bağlantı kurabileceğiniz bir yerdir. Deneyimler bir topluluk duygusunu teşvik etmek için tasarlanmıştır. Ve sadece yalnız olmak istediğinizde olmak için birçok fırsat var. Bonjuk’a nasıl katılmayı seçerseniz seçin, niyetimiz her zaman.. ayrıldığınız zaman kendinizi büyülenmiş ve büyülenmiş hissedersiniz.

Bu yazımızda sizler için Marmaris’te kamp yapabileceğiniz 3 yeri sizler için derledik. Diğer yazılarımız için; https://1kamp.com/

Yorum yapın