Bölgesel,  Genel

Marmara Bölgesinde Kamp Yapmanız için Öneriler

Marmara Bölgesinde Kamp, Marmara kampı Marmara bölgesinde yapılan kamp türünü ele alır. Marmara kampı sakin kamp hayatı yaşamak isteyen insanlar tarafından daha çok tercih ediliyor, insana huzur veren Marmara bölgesi sakin yaşamı  temsil ediyor,doğa sporlarına da ev sahipliği yapan Marmara kampları ile fit bir yaşam elde edebilirsiniz. Marmara bölgesinde kampçılık turizmin gelişmesi için katkı sağlamaktadır. Prens Adası Marmara bölgesinde en sık tercih edilen kamp alanlarından biridir,bu alanın eşsiz güzelliği giden herkesi büyülüyor siz de bu adaya bayılacaksınız.

Marmara Kampına Nasıl Gidilir?

Marmara kampı sakin yaşamı temsil ettiği için Marmara kampına giderken teknolojik alet götürmemeye özen gösterin, fazla kalın kıyafetler almanıza gerek yok mevsimsel olarak tercih ettiğiniz kıyafetler yeterli olacaktır.

Mutlaka yanınıza sinek ve böcek kovucu alın sıcak iklime sahip olan Marmara bölgesinde bulunan sinekler canınızı sıkabilir bunun önüne geçebilmek adına yanınızda  sinek ve böcek kovucu bulundurmanız sizin için oldukça faydalı olacaktır, sinek ve böcek kovucunun yanı sıra uzun pantolon almayı unutmayın gece sineklere karşı korunmanın en etkili yöntemlerinden biridir,yanınızda mutlaka arkadaşınızın olması gerekiyor tek kamp yapmak biraz tehlikeli olabilir.

Prens Adası denize karşı olduğu için yerleşim alanından biraz uzak tek kamp yapmanız olumsuz durumlarda zorda kalmanıza neden olur bu nedenle kamp alanında yalnız olmanız  pek tavsiye edilmez.

Marmara Kampında Gezilir mi?

Marmara kampı gezmek amacıyla da tercih  edilebilir,otele para vermek istemiyorsanız kamp yöntemini kullanarak  gezebilirsiniz, tatil yapmanın en ucuz yolu olan kampçılık ile Marmara bölgesini çok rahat bir şekilde gezmek mümkün,

bu şekilde tatilden oldukça keyif alırsınız arkadaş ortamıyla tercih edildiği zaman daha güzel vakit geçirmenizi sağlar,havasını aldığınız zaman vazgeçemeyeceğiniz yerlerden biri olan Marmara bölgesi ile kampçılık hayatınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz her kampçının yolu en az bir kere Marmara bölgesine düşmüştür,

gezi sayfalarında yazan seyyahlar Marmara bölgesinin harika bir kamp alanı olduğunu söylüyor biraz detaylı bir araştırma ile Marmara bölgesi hakkında daha kapsamlı bir şekilde bilgiye ulaşabilirsiniz.

Diğer Yazılarımız için: https://1kamp.com/ Diğer kategorilerimiz https://1kamp.com/sehirler/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir