İrem Derici’ye nazar değdi!

34 yaşındaki ünlü şarkıcı İrem Derici, önceki akşam 47’nci kez sahiplerini bulan Altın Kelebek Ödülleri’nde beş isme ödülünü vermek için sahneye çıkmıştı. Geceye 2018 yılında aşk yaşadığı eski sevgilisi Genco Ecer ile birlikte katılan Derici, şıklığıyla görenleri büyülemişti.

Paylaşımlarıyla olduğu kadar açıklamalarıyla da dikkat çeken ünlü isim, tören gecesi gazetecilerle konuşarak eski sevgilisi Genco ile ilgili “Geçmişte beraberliğimiz olmuştu ama şu an iş yapıyoruz. İyi anlaşıyoruz, baktım manita olamıyoruz iş yapalım dedik” diye konuşmuştu.

“BETON DERİCİ GİBİYİM”

Dekolteli elbise tercihi için de ilginç bir yorumda bulunan İrem Derici, “Beton derici gibiyim, değişik dekolteler deniyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Ödül töreninin ardından bir mekanda konser vermek için sahneye çıkan ve yoğun bir akşamın ardından rahatsızlanan Derici, Instagram hesabından şu paylaşımı yaptı:

“BETON’A NAZAR DEĞDİ”

“Beton’a nazar değdi çocuklar. Sabahtan beri ölü gibi yatıyorum. Çekimim ve akşamki yayın iptal çünkü sesim çıkmıyor… Valla çıldıracağım.”

Öte yandan ünlü şarkıcı, geçtiğimiz haftalarda sahne kostümünü dekolte bulanlara, “O kadar estetik yaptırdım, kazandığımın yarısını buna verdim, o kadar da olsun artık” diyerek yanıt vermişti.

Dudağı dışında pek çok yerinde estetik olduğunu her fırsatta çekinmeden söyleyen Derici, göğüsleriyle ilgili yaptığı bir yorumla da çok konuşulmuştu.

ESTETİĞİNİN FİYATINI VERDİ

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü şarkıcı, Instagram hesabından konserde çekilmiş bir fotoğrafını “4 bin euro (45 bin TL) verdim diye …. mikrofon uzatıyorum” notuyla yayınlamıştı.

Kaynak : Milliyet