Hadise, Kaan Yıldırım’dan iz bırakmıyor!

Hadise Açıkgöz ile Kaan Yıldırım, evlilik kararı almaları beklenirken, geçtiğimiz haziran ayında sürpriz şekilde ayrılmışlar ve hayranlarına büyük şaşkınlık yaşatmışlardı.

Ayrılık sonrası Hadise’nin piyasaya sürdüğü ‘Hay Hay’ isimli şarkıda geçen “Yok böyle bir acı, varsa verin ilacı susayım. İçime içime dökülen gözyaşımı kurutayım. Çok canım acısa da giriliyor yeni yola, hazırım” şeklindeki sözler, Kaan Yıldırım’a gönderme olarak yorumlanmıştı.

GEÇMİŞİ SİLİYOR!

Şimdilerde Mehmet Dinçerler beraberliğiyle magazin gündeminden düşmeyen Hadise, oyuncu Kaan Yıldırım’la aşk yaşadığı dönemde beraber bindikleri aracını satmaya karar verdi.

Uçankuş’ta yer alan habere göre; 36 yaşındaki başarılı şarkıcı, satışa çıkardığı Volkswagen marka VIP minibüsünü hemen alıcı buldu.

İkilinin birlikte olduğu dönemde Hadise, şoförünün kullandığı VIP minibüsü ile Kaan Yıldırım’ın Ulus’ta oturduğu siteye girerken objektiflere yakalanmıştı.

HADİSE SORUSU SÖYLEŞİYİ BİTİRDİ!

Kaan Yıldırım, geçtiğimiz günlerde bir üniversitede gençlerle söyleşi yapmıştı. Söyleşinin sonuna doğru oyuncu, çarpıcı bir soruyla karşı karşıya kalmıştı.

Mikrofonu eline alan genç öğrenci, Yıldırım’a, “Hadise sayesinde popülerliğiniz arttı. Şimdi herkes sizi daha iyi tanıyor. Ne hissediyorsunuz?” sorusunu yöneltildi.

Eski sevgilisiyle ilgili soru karşısında bir anda neye uğradığını şaşıran 34 yaşındaki oyuncu, üniversitede gerçekleşen söyleşiyi noktalamak zorunda kalmıştı.

Kaynak : Milliyet

Yorum yapın