Ece Ronay, Erbil hakkındaki şikayetini geri çekme şartını açıkladı

Klibinde rol alan Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiğini öne süren sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Ece Ronay, Gökhan Çınar’ın YouTube programı ‘Katarsis’e konuk oldu. Ünlü şarkıcı, Erbil ile yaşadıkları hakkında konuştu.

“BU KADAR BÜYÜYECEĞİNİ DÜŞÜNEMEDİM”

Erbil’le yazışmalarını ifşa eden Ece Ronay, o paylaşımların gündem yaratacağını tahmin edemediğini söyledi ve şöyle dedi:

“Paylaşım yaparken bunun bu kadar büyüyeceğini düşünemedim. O beni tehdit etti, ben de paylaştım. Özür diler ve konu kapanır diye düşünmüştüm. Tek amacım; susmuyorum, tehdidinize boyun eğmiyorum demekti.”

“SADECE ÖZÜR BEKLEDİM”

Genç şarkıcı, “İftira atmaya çalışsam, başka şeyler de söyleyebilirdim. Sadece özür bekledim. Ama onlar beni suçlu çıkarmak için her şeyi yaptılar” diye konuştu.

Ronay, “Gelip klibimde oynadı. Birbirimize etkileşim olarak destek sağlayacağız diye konuşmuştuk. Saygılı duruşuma rağmen bana karşı çirkin bir dönüş yaptı. Sonradan ‘Nişanlı olduğunu bilmiyordum’ dedi” ifadesini kullandı.

İŞTE ECE’NİN ŞİKAYETİNDEN VAZGEÇME ŞANSI

Ronay, sözlerine; “Şunu bile söyledim; ‘Eğer herhangi bir çocuk yurduna kütüphane yapmayı kabul ederseniz ben bu olayı daha fazla büyütmeyeceğim, hatta şikâyetimi geri çekeceğim’ dedim. Ama bana maddi tazminat davası açtılar” şeklinde devam etti.

Ece Ronay’ın, attığı mesajları ifşa etmesinin ardından hakkında iki ay süre ile koruma kararı aldırdığı Mehmet Ali Erbil, Ronay’dan şikayetçi olmuştu. Erbil’in şikayetinin ardından Ronay hakkında soruşturma başlatılmıştı.

Kaynak : Milliyet

Yorum yapın